darmowy projekt

Balneo Wall-Box One Inox półka wnękowa 30x30x10 cm stal nierdzewna

Balneo

Zapytaj o produkt

Cena:
zapytaj o produkt

Balneo Wall-Box One Inox półka wnękowa 30x30x10 cm stal nierdzewna

Opis produktu Balneo Wall-Box One Inox półka wnękowa 30x30x10 cm stal nierdzewna

WALL-BOX ONE pozwala uporządkować przestrzeń w łazience i nada jej nowoczesnego designu.

 

Na łatwo dostępnych półkach można ustawić kosmetyki, perfumy a w kabinie prysznicowej - szampony, żele i inne artykuły kąpielowe. Półki linii WALL-BOX ONE można także wykorzystać aranżując przestrzeń np. w sypialni w miejscu szafek nocnych - na podręczne drobiazgi, kuchni - na przyprawy, czy jako wnęki na elementy dekoracyjne w salonie.

 

WALL-BOX ONE czarne i ze stali INOX szczególnie dobrze wkomponowują się w surowe, wyrafinowane, pełne szarości pomieszczenia i wnętrza industrialne typu współczesne lofty. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej WALL-BOX ONE nie jest narażony na korozję związaną z wodą i wysoką wilgotnością panującą w łazience czy kuchni. Dwie głębokości montażu (7 i 10 cm) pozwalają na dobranie odpowiedniego modelu i dostosowanie do możliwości instalacyjnych

 

WALL-BOX ONE można zamontować w większości ścian lub wnęk. Kołnierz otaczający WALL-BOX ONE jest dodatkową ozdobą, ale także ukrywa przycięte krawędzie glazury i stanowi elegancką ramę.

 

WALL- BOX ONE często nazywane są następcami koszyków łazienkowych, które zazwyczaj wykonane są z materiałów niskiej jakości, są mało estetyczne, ograniczają miejsce w kabinie oraz bardzo często korodują.

 

WALL-BOX ONE to również alternatywa dla półek wnękowych wykonywanych z płyt gipsowo-kartonowych.  Płyty g/k nie są materiałem dedykowanym do wykonywania półek wnękowych a w szczególności tam gdzie mamy do czynienia z bardzo dużą wilgotnością (np: kabina prysznicowa).  Półki wykonane z płyt g/k nie są wodoszczelne, co może powodować przeciekanie wody do wnętrza ściany poprzez wypłukujące się fugi. Wykonywanie tego typu półek jest bardzo kosztowne, problematyczne oraz pracochłonne.

 

WALL-BOX ONE to szybkie w instalacji i w pełni wodoszczelne gotowe rozwiązanie.

 

ZALETY WALL-BOX ONE

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej

Nowoczesny wygląd

Wodoszczelne

Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, rozmiarach oraz głębokościach

Łatwe i szybkie w montażu

Uniwersalne zastosowanie - pod prysznicem, w łazience, salonie czy przedpokoju, itp.

Wygodne w użytkowaniu

Wpuszczane w ścianę - Nie zabierają miejsca w kabinie.

Łatwe do utrzymania w czystości

WALL-BOX One Inox

WALL-BOX ONE pozwala uporządkować przestrzeń w łazience i nada jej nowoczesnego designu. Na łatwo dostępnych półkach można
ustawić kosmetyki, perfumy a w kabinie prysznicowej - szampony, żele i inne artykuły kąpielowe.
Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej WALL-BOX ONE nie jest narażony na korozję związaną z wodą i wysoką wilgotnością panującą w łazience czy kuchni.
Dwie głębokości montażu (7 i 10 cm) pozwalają na dobranie odpowiedniego modelu i dostosowanie do możliwości instalacyjnych.
WALL-BOX ONE można zamontować w większości ścian lub wnęk.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl