darmowy projekt

Baterie podtynkowe

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Sortuj:   Nazwa A-Z   Data dodania
Paffoni Stick bateria podtynkowa termostatyczna

Paffoni Stick bateria podtynkowa termostatyczna

Paffoni

CERSANIT BATERIA UMYWALKOWA PODTYNKOWA LARGA CZARNA

CERSANIT BATERIA UMYWALKOWA PODTYNKOWA LARGA CZARNA

Cersanit

CERSANIT BATERIA WANNOWO-NATRYSKOWA PODTYNKOWA LARGA CZARNA

CERSANIT BATERIA WANNOWO-NATRYSKOWA PODTYNKOWA LARGA ...

Cersanit

CERSANIT ZESTAW PODTYNKOWY LARGA CHROM

CERSANIT ZESTAW PODTYNKOWY LARGA CHROM

Cersanit

CERSANIT BATERIA UMYWALKOWA PODTYNKOWA LARGA CHROM,

CERSANIT BATERIA UMYWALKOWA PODTYNKOWA LARGA CHROM,

Cersanit

CERSANIT BATERIA WANNOWO-NATRYSKOWA PODTYNKOWA LARGA CHROM

CERSANIT BATERIA WANNOWO-NATRYSKOWA PODTYNKOWA LARGA ...

Cersanit

Besco Retro Bateria zestaw prysznicowy podtynkowy czarny matt

Besco Retro Bateria zestaw prysznicowy podtynkowy cz ...

Besco

Besco Modern / Varium II bateria zestaw prysznicowy chrom

Besco Modern / Varium II bateria zestaw prysznicowy ...

Besco

Besco bateria prysznicowa podtynowa Decco / Illusion I chrom

Besco bateria prysznicowa podtynowa Decco / Illusion ...

Besco

Grohe Eurocube zestaw prysznicowy

Grohe Eurocube zestaw prysznicowy

Grohe

Grohe Eurocube bateria podtynkowa

Grohe Eurocube bateria podtynkowa

Grohe

Ferro zestaw podtynkowy kompletny deszczownica słuchawka bateria

Ferro zestaw podtynkowy kompletny deszczownica słuc ...

zobacz produkt

Emmevi Rubinetterie bateria podtynkowa 2-drożna

Emmevi Rubinetterie bateria podtynkowa 2-drożna

Emmevi Rubinetterie

Daniel Rubinetterie Skyline bateria podtynkowa 2-drożna

Daniel Rubinetterie Skyline bateria podtynkowa 2-drożna

Daniel Rubinetterie

Daniel Rubinetterie Diva bateria podtynkowa 1-drożna

Daniel Rubinetterie Diva bateria podtynkowa 1-drożna

Daniel Rubinetterie

Paffoni Berry bateria podtynkowa 1-drożna

Paffoni Berry bateria podtynkowa 1-drożna

Paffoni

CERSANIT ZESTAW PODTYNKOWY LARGA CZARNY

CERSANIT ZESTAW PODTYNKOWY LARGA CZARNY

Cersanit

Baterie podtynkowe - poznaj ich ukryte własności

Aranżowanie nowoczesnych wnętrz wymaga wiedzy z wielu dziedzin. Wyzwania stojące przed projektantami wydają się proste, zaspokoić oczekiwania klienta. Wiedza ogólnobudowlana jest bardzo przydatna, zwłaszcza w zestawieniu z ofertą baterii. Podtynkowe baterie zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Dominującą pozycję wśród projektantów baterii, od lat dzierżą w swoim ręku włoscy styliści. Włosi wyznaczają kierunki i trendy modowe. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, również nasza Firma posiada duży wybór produktów w tej branży.

Zalety praktyczne baterii podtynkowych

Podstawową zaletą tego rodzaju rozwiązań jest ukrycie wszystkiego czego oko widzieć nie powinno. Schowanie całego osprzętu pod powierzchnię tynku, pozwala na ciekawe zaplanowanie wnętrza łazienki.

Zestawy podtynkowe dobrze sprawdzają się w małych pomieszczeniach, w których każdy centymetr decyduje o zapewnieniu użytkownikowi komfortu. Zastosowanie rozwiązania podtynkowego, ogranicza do minimum, przestrzeń potrzebną do montażu baterii np. w kabinie prysznicowej.

 

Zalety aranżacyjne baterii podtynkowych

Nowoczesny minimalistyczny charakter podtynkowych baterii, jest ich największym atutem. Projektanci mając do wyboru zastosowanie tych rozwiązań, rozwijają swoje fantazje i wizje.

Największą zaletą systemów podtynkowych jest możliwość schowania w ścianę, wszystkich elementów montażowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu pomieszczenia nabierają dużej elegancji.

Moda na montaż deszczowni jako alternatywy dla typowych natrysków prysznicowych jest coraz powszechniejsza. Podtynkowe baterie dają możliwość wykonania deszczowni nawet w małych pomieszczeniach. Schowanie całego osprzętu baterii w ścianę znacząco zwiększa powierzchnię przeznaczoną do efektywnego wykorzystania.

Pokoje łazienkowe, w których jest umywalka, deszczownia, wanna, miska sedesowa, bidet zyskują na "lekkości" dzięki ukryciu w ścianie technicznych elementów baterii podtynkowych.

 

Zalety podtynkowej termostatycznej baterii Paffoni Stick.

Założona w 1953 roku przez Roberto Paffoniego, włoska fabryka od początku nadawała swoim produktom wyszukaną formą. Również dzisiaj włoski producent dostarcza na rynek produkty, odpowiadające współczesnym trendom i modom.

 

Zestawy podtynkowe tej marki znajdują nabywców na całym świecie.

Zastosowanie termostatów w bateriach to dobre rozwiązanie w warunkach występowania częstych zmian w ciśnieniu wody. Mechaniczna regulacja umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury wypływającej wody. Zakres możliwych ustawień temperatury, dostosowany jest do bezpiecznego stosowania w domowych warunkach. Regulacja o 1 stopień umożliwia dobranie odpowiedniej dla użytkownika temperatury. Niezależnie od wahań ciśnienia w  instalacji wodnej, mieszacz ciepłej i zimnej wody utrzymuje niezmiennie ustawioną temperaturę wypływu. Takie rozwiązanie jest bardzo bezpieczne, zwłaszcza dla dzieci oraz osób w podeszłym wieku. Bezpieczeństwo użytkowników to główny cel jaki przyświecał wyposażeniu baterii w termostat.

Zastosowanie termostatycznej baterii wpływa na efektywne zużycie wody. Skrócenie czasu kąpieli jest możliwe dzięki ustawieniu odpowiedniej temperatury. Stare rozwiązania zmuszały użytkownika do odpowiedniego połączenia ciepłej i zimnej wody do uzyskania pożądanej temperatury. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie ma potrzeby wykonywania tych czynności, wszystko załatwia się jednym mieszaczem. Nie bez znaczenia jest też wygoda i łatwość obsługi w tego typu bateriach.

Zalety podtynkowej jednodrożnej baterii Daniel Rubinetterie Diva

Jednodrożne baterie podtynkowe najczęściej stosowane są na jeden odbiornik wody. Rozwiązania tego typu stosuje się w kabinach prysznicowych i umywalkach. Bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach w których dbałość o jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni jest bardzo istotna. Spośród wielu modeli dostępnych na rynku proponujemy Państwu jednodrożną podtynkową baterię Diva Daniel Rubinetterie.

Firma Daniel Rubinetterie powstała w 1985 roku. Włoska firma obecna na rynkach całego świata. Wzornictwo i rozwiązania technologiczne sytuują ją pośród najbardziej rozpoznawalnych włoskich marek. Jednodrożna bateria Diva najczęściej znajduje zastosowanie jako podstawowy element typowego prysznica lub deszczowni.

Ceramiczna głowica gwarantuje długoletnie działanie. W komplecie znajduje się podtynkowy mieszacz wody. Mosiądz jest podstawowym materiałem, z którego została wykonana. Wykończenie elementów jest chromowane.

 

Ogólne trendy aranżacyjne dotyczące podtynkowych rozwiązań

Duże branżowe imprezy targowe pokazują i wyznaczają nowe trendy w dziedzinie aranżacyjnej łazienek. Coraz większym uznaniem cieszą się rozwiązania preferujące łazienki w konwencji pokoju kąpielowego. Nowoczesne budownictwo nawiązuje do ogólnie panujących trendów. Duże pomieszczenia z przeznaczeniem na łazienki to zaczyna być standard. W nowo projektowanych łazienka zabezpiecza się powierzchnię, na której jest miejsce na dwie umywalki, sedes, bidet, prysznic i wannę. Oddawanie dużej powierzchni w ręce projektantów stawia przed nimi nowe wyzwania. Nowoczesne wzornictwo i coraz więcej rozwiązań proponujących systemy podtynkowe baterii to panujący obecnie trend.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl