darmowy projekt

Cersanit Moduo szafka 20 cm wisząca

Cersanit

Zapytaj o produkt

Cena:
zapytaj o produkt

Cersanit Moduo szafka 20 cm wisząca

Opis produktu Cersanit Moduo szafka 20 cm wisząca dąb 

- przeznaczona na drobne akcesoria łazienkowe
- szerokość 20 cm
- głębokość 14,1 cm
- wysokość 80 cm
- korpus wykonany z płyty wiórowej 16 mm
- 2 półki z płyty wiórowej
- kolor dekor dąb

MODUO - NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚĆI

Jest to wyjątkowa kolekcja pozwalająca zagospodarować każdą łazienkę, od przestronnych salonów łazienkowych po niewielkie toalety. Składa się ona z bardzo rozbudowanej części meblowej, umywalek oraz produktów toaletowych. Charakterystyczną cechą wdrożenia jest najszerszy wybór mebli łazienkowych. Dostępny wachlarz rozwiązań pozwala zagospodarować naprawdę trudne, niewymiarowe przestrzenie. Jednym z ważniejszych wyróżników jest modułowość mebli - dająca możliwość samodzielnego tworzenia kompletów i wieloelementowych zestawów.

FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA

MODUO to funkcjonalne rozwiązania zarówno do małej łazienki, jak i dużej rodzinnej łazienki. Pojemne szuflady, wiszące szafki i elementy w kolorze dębu to doskonały wybór dla osób ceniących klasyczną, elegancką łazienkę. Elementy drewniane wykonane są w technologii AQUASAFE, która dodatkowo chroni je przed wilgocią panującą w łazience. Szafki wiszące z kolekcji MODUO można łączyć ze sobą zarówno w poziomie jak i w pionie, tworząc praktyczne słupki
a wąskie szafki z umywalką - dzięki zmniejszonej odległości od ściany pozwolą zabudować meblami niewielkie lub niewymiarowe powierzchnie.

MEBLE MODUO

MODUO dzięki możliwości samodzielnego komponowania zestawów jest idealną alternatywą dla osób szukających mebli łazienkowych pod wymiar. Sety meblowe z blatami MODUO można zastosować np. w łazience na poddaszu.

2 LATA GWARANCJI NA MEBLE

Oferujemy 2-letnią gwarancję na wady fabryczne mebli oraz prawidłowe funkcjonowanie prowadnic i zawiasów.

ŁATWY MONTAŻ

Szafki są bardzo łatwe do samodzielnego montażu, zgodnie z załączoną instrukcją.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl