darmowy projekt

KOŁO Stelaż SLIM2 do WC

Koło

Zapytaj o produkt

Cena:
zapytaj o produkt

KOŁO Stelaż SLIM2 do WC

Stelaż podtynkowy KOŁO SLIM2 jest doskonałym wyborem zwłaszcza do małej łazienki, w której zależy Ci na oszczędności miejsca. Jego najważniejszą cechą jest bardzo niewielka głębokość zabudowy, wynosząca zaledwie 10,5 cm. Oznacza to, że możesz go wykorzystać nawet w łazienkach o niewielkim metrażu. Jednocześnie stelaż wcale nie ustępuje swoim wytrzymałością grubszym kuzynom - podobnie jak oni wyróżnia się znaczną wytrzymałością na obciążenia sięgające nawet 400 kilogramów. Klasa spłukiwania wynosząca 6/3 l jest rozsądnym rozwiązaniem w każdej łazience, pozwalającym na ograniczenie zużycia wody.
Wybierz stelaż KOŁO SLIM2 i sprawdź jego wysoką jakość w Twojej łazience!

 

Szerokość: 50 cm, wysokość: 113 cm, głębokość: 10,5 - 15,5 cm. Do kompletowania z przyciskiem Slim. Stelaż do kompletowania również z miską wiszącą dla osób niepełnosprawnych. W komplecie: uchwyty, zawór kątowy 1/2' do podłączenia wody, rury podłączeniowe do miski, szpilki do montażu miski, instrukcja montażu.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl