darmowy projekt

KOŁO Technic GT do WC

Koło

Zapytaj o produkt

Cena:
zapytaj o produkt

KOŁO Technic GT do WC

Stelaż Technic GT stanie się w Twojej łazience źródłem pewności i funkcjonalności. Dzięki wyjątkowo trwałym materiałom stelaż przez wiele lat będzie niezawodnie funkcjonował za ścianą. Znajdująca się w nim spłuczka podtynkowa została wyposażona w zawór spustowy, który bardzo łatwo wyjąć i zmienić jego ustawienie na oszczędne spłukiwanie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić aż 33% wody na każdym spłukaniu. Sprawdź już teraz i wybierz KOŁO Technic GT!

 

Szerokość: 40 cm, wysokość: 113-133 cm, głębokość: 15-23,5 cm. Możliwy montaż w narożniku. Do kompletowania z miskami wiszącymi. Stelaże do kompletowania również z miską wiszącą dla osób z niepełnosprawnością. Do kompletowania z przyciskiem ECLIPSE 2, ELEGANT, PLAY, CAMELEON (tylko ze stelażem 99400000), NOVA PRO, BOX, CITY I CLIP. Stelaż może być wyposażony w system Smart Fresh (konieczny zakup zestawu 94166). W komplecie: śrubunek z zaworem kątowym 1/2' do podłączenia wody, rura odpływowa, szpilki do montażu miski, zaślepki instalacyjne, zestaw króćców do miski WC, instrukcja montażu. Przy kompletowaniu z miską 4/2 l możliwość przestawienia spłukiwania 6/3 l (ustawionego fabrycznie) na spłukiwanie 4/2 l.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl