darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Jaworzno

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie lub dom w Jaworznie i teraz zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń? Potrzebujesz porady w kwestii urządzenia wnętrza, sen z powiek spędza Ci mała łazienka, na którą nie masz pomysłu? Zależy Ci na tym, aby jednocześnie wytworzyć w niej wyjątkowy nastrój, a równocześnie zastosować jak największą ilość funkcjonalnych rozwiązań? Wiemy jak Ci pomóc! Fachową wiedzą oraz doświadczeniem w projektowaniu łazienek od lat dzielimy się ze swoimi Klientami stwarzając dla nich unikatowe rozwiązania.

 

 

Projektowanie wizualizacyjne 3D łazienek w Jaworznie

Projektowanie łazienki jest trudnym zadaniem, jeśli robi się to samodzielnie. Ostatecznie chodzi przecież o to, aby dobrze rozmieścić akcesoria i sprzęty.

Zaprojektujemy Twoją łazienkę w 3D w specjalnym programie. Ty ocenisz efekt naszej pracy. Na Twoje życzenie wprowadzimy ewentualną korektę.

Darmowy program do projektowania łazienek to tylko połowa sukcesu. Oczywiście możesz z niego skorzystać, jednak bez wiedzy na temat architektury wnętrz niewiele zdziałasz. Nasza propozycja uwzględni odpowiednie odległości i wyeliminuje kolizje w miarę możliwości.

Profesjonalna ekipa do projektowania łazienki w Jaworznie — to my!

W przypadku projektowania 3D łazienki potrzebna jest ogromna wiedza z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Nasza ekipa jest wyszkolona i profesjonalna. Potrafimy zaprojektować łazienkę o nietypowych jak i standardowych parametrach. Mamy specjalne programy do projektowania, które przedstawiają poglądowy obraz łazienki online. Działamy w kilku etapach.

Projektowanie wizualizacyjne 3D łazienki od podstaw

Zawsze zaczynamy od wywiadu, ponieważ chcemy poznać Twoje oczekiwania. Następnie oglądamy zdjęcia twojej łazienki, przygotowując inwentaryzację, czyli inaczej wszelkiego rodzaju weryfikację podanych pomiarów. Są one niezbędne podczas projektowania łazienki.

Nasze sposoby projektowania wizualizacyjnego 3D łazienki

Wstępny zarys łazienki przygotowujemy w programie do projektowania. Uwzględniamy Twoje propozycje i wymagania. Na tej podstawie powstaje planer łazienki lub wizualizacja w 3D. To podczas tego etapu nasz specjalista zaproponuje: ceramikę, armaturę czy meble łazienkowe. Pokaże także, gdzie najlepiej umieścić wybrane sprzęty:i wannę lub kabinę prysznicową, meble łazienkowe miskę WC.

To również dobry moment, aby do programu do projektowania łazienki wprowadzić odpowiednie poprawki. 

Następnie przygotowujemy ostateczny projekt wizualizacyjny 3D. Znajdują się w nim elementy wyposażenia, ale także dokładne wskazówki dla ekipy wykończeniowej.

Projektowanie łazienki online - dlaczego warto?

Urządzić łazienkę wcale nie jest łatwo, tym bardziej że ma być funkcjonalna i elegancka. Poszczególne elementy muszą ze sobą idealnie współgrać. Wiele programów do projektowania wnętrz, na których pracujemy pozwala uzyskać satysfakcjonujący efekt. A dlaczego warto zdać się na nas? Ponieważ:

nasze programy do projektowania uwzględniają aranżację pomieszczenia mało ustawnego lub po prostu niewielkiego - wizualizacja łazienki pozwala dopasować wiele elementów wyposażenia do wnętrza; otrzymujesz kompletny projekt łazienki w 100% dopasowany do swoich potrzeb,

widzisz gotowy projekt łazienki - nie musisz się zastanawiać, jakie materiały dobrać do pomieszczenia,

nie płacisz za wizualizację łazienki - projektowanie wykonamy za darmo, jeśli zakupisz u nas materiały wykończeniowe i akcesoria do wyposażenia wnętrza,

wiesz, czego możesz się spodziewać po swojej łazience - zanim przystąpimy do prac, pokażemy Ci gotowy projekt.

możesz skorzystać z realizacji usługi online, czyli bez wychodzenia z domu (projekt wizualizacyjny 3D łazienki prześlemy drogą elektroniczną).

 

Nasz program online dokona wizualizacji Twojej łazienki. Uwzględnimy wielkość wnętrza oraz dobierzemy odpowiednie produkty: płytki, armaturę i akcesoria. Przedstawimy Ci różne możliwości, a Ty wybierzesz najlepszą.

Zaprojektuj z nami swoją łazienkę!
 

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl