darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Pszczyna

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Nasi specjaliści zaprojektują dla Państwa wymarzoną łazienkę. Po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz rozmiarami łazienki jak również uzgodnieniu wyposażenia jakie ma się w niej znajdować, dopasowaniu cen zabieramy się do pracy aby zwizualizować projekt w kilku rzutach nowej łazienki na miarę Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

 

Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie lub dom w Pszczynie i teraz zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń? Potrzebujesz porady w kwestii urządzenia wnętrza, sen z powiek spędza Ci mała łazienka, na którą nie masz pomysłu? Zależy Ci na tym, aby jednocześnie wytworzyć w niej wyjątkowy nastrój, a równocześnie zastosować jak największą ilość funkcjonalnych rozwiązań? Wiemy jak Ci pomóc! Fachową wiedzą oraz doświadczeniem w projektowaniu łazienek od lat dzielimy się ze swoimi Klientami stwarzając dla nich unikatowe rozwiązania.

 

 

Projektowanie wizualizacyjne 3D łazienek w Pszczynie 

 

Jeśli marzysz o estetycznej i funkcjonalnej łazience, zanim zabierzesz się za remont najpierw ją zaprojektuj. Mimo że na rynku jest dostępnych wiele programów do projektowania łazienek, nie są one tworzone z myślą o nieustawnych lub z niewielkich pomieszczeniach. 

 

Aby zaprojektować łazienkę potrzeba także wiedzy z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz.

 

Co dla Ciebie zrobimy? Zaprojektujemy łazienkę w 3D w specjalnym programie, który uwzględni parametry wnętrza. Pokażemy Ci naszą wizualizację, którą stworzymy według Twoich wskazówek i pomysłów. 

 

Projektowanie łazienek w Pszczynie - zdaj się na naszą ekipę! 

 

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu projektów 3D. Nawet jeśli Twoja łazienka jest nieustawna lub niewielkich rozmiarów tak ją zaprojektujemy, że będzie funkcjonalna i estetyczna. 

Wizualizacje tworzymy w profesjonalnych programach, które uwzględniają także niestandardowe parametry pomieszczeń. 

Nasze działania obejmują kilka etapów. 

 

Co robimy najpierw, czyli projekt wizualizacyjny 3D łazienki od podstaw

 

Zawsze zaczynamy od rozmowy. Chcemy dowiedzieć się, jakie są Twoje oczekiwania i preferencje aranżacyjne. Potem przychodzi czas na inwentaryzację, czyli niezbędne pomiary. 

 

Projekt wizualizacyjny łazienki w 3D i wizualizacja 

 

Na tym etapie przygotowujemy projekt łazienki 3D i wizualizację. Nasi specjaliści mają ogromną wiedzę z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Podpowiedzą, jakie materiały wykończeniowe zastosować oraz jak rozlokować sprzęty. Dobierzemy:

 

płytki, 

armaturę, 

meble łazienkowe. 

 

Nasz ekspert pokaże, gdzie ulokować wybrane sprzęty:  wannę lub kabinę prysznicową,meble łazienkowe. Ten etap to także moment, aby nanieść wszelkiego rodzaju poprawki (oczywiście wszystko według Twojego uznania). 

 

Ostateczny projekt wizualizacyjny 3D łazienki

 

Powstał ostateczny projekt wizualizacyjny Twojej łazienki. Znajdują się w nim wszystkie elementy wyposażenie wnętrza oraz wskazówki dla ekipy wykończeniowej. Na tej podstawie możesz przeprowadzić metamorfozę swojego pomieszczenia. 

Dlaczego warto projektowanie łazienek zlecić właśnie nam?

 

Elementy wyposażenie Twojej łazienki powinny dobrze ze sobą współgrać. Zaprojektuj zatem pomieszczenie, zanim wykonasz jego remont. A dlaczego warto powierzyć to zadanie właśnie nam? Ponieważ:

 

unikniesz stresu związanego z nieprzewidzianym efektem remontu - dostajesz projekt, więc wiesz, czego możesz się spodziewać, 

zaprojektujemy łazienkę małą lub nieustawną - nasz program na podstawie parametrów Twojego pomieszczenia, dobierze wszystkie elementy wyposażenia (tym samym otrzymasz wnętrze idealnie dopasowane do swoich potrzeb), 

projekt łazienki wykonamy za darmo, jeśli kupisz u nas materiały wykończeniowe lub akcesoria do aranżacji wnętrz, 

dostaniesz gotowy projekt - nie musisz się więc zastanawiać nad doborem materiałów wykończeniowych, 

zrealizujemy projektt wizualizacyjny łazienki online - bez wychodzenia z domu otrzymasz dokumenty projektowe, które wyślemy drogą elektroniczną.

 

W naszym projekcie wizualizacyjnym 3D uwzględnimy wszystkie elementy wyposażenia wnętrza. Stworzymy dla Ciebie kilka propozycji, a Ty wybierzesz najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom. Na każdym etapie współpracy służymy Ci radą i wsparciem. 

 

Zaprojektuj łazienkę z naszą ekipą w Pszczynie  - gwarantujemy terminowość i fachową opiekę na każdym etapie powstawania koncepcji. 

     

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl