Projekt łazienki 10m2

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty łazienki?

Zadzwoń 32 244 21 97 i umów się na dogodny termin.

 

Darmowe projekty łazienek on-line

Tylko u nas bez zbędnych formalności usługa :

- wizualizacji 3D twojego wymarzonego projektu łazienki,

- drogą elektroniczną,

- bez wychodzenia z domu,

- w ciągu kilku dni,

- do odliczenia przy zakupie płytek z Twojej ostatecznej wersji.

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Nasi specjaliści zaprojektują dla Państwa wymarzoną łazienkę. Po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz rozmiarami łazienki jak również uzgodnieniu wyposażenia jakie ma się w niej znajdować, dopasowaniu cen zabieramy się do pracy aby zwizualizować projekt 3D nowej łazienki na miarę Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

 

Projekt wizualizacyjny łazienki z dużym oknem, z wykorzystaniem zawsze modnych płytek imitujących naturalny marmur: Carrarę lub Calacattę (109 zł/m2). Ciekawy efekt uzyskano poprzez połączenie bieli z drewnopodobną płytką 120x20cm (98 zł/m2) oraz płytką 120x60cm w kolorze ciemnego grafitu w strukturze lappato (109 zł/m2). Wanna wolnostojąca z konglomeratu marmurowego (3090 zł), nowoczesna kabina typu Walk-In oraz podwieszane meble dopełniają się wzajemnie, tworząc ponadczasowy, elegancki styl. Najwyższą jakość gwarantują nam Polskie znane marki i producenci.

 

© 2019 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl