Projekt łazienki 15m2

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty łazienki?

Zadzwoń 32 244 21 97 i umów się na dogodny termin.

 

Darmowe projekty łazienek on-line

Tylko u nas bez zbędnych formalności usługa :

- wizualizacji 3D twojego wymarzonego projektu łazienki,

- drogą elektroniczną,

- bez wychodzenia z domu,

- w ciągu kilku dni,

- do odliczenia przy zakupie płytek z Twojej ostatecznej wersji.

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Nasi specjaliści zaprojektują dla Państwa wymarzoną łazienkę. Po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz rozmiarami łazienki jak również uzgodnieniu wyposażenia jakie ma się w niej znajdować, dopasowaniu cen zabieramy się do pracy aby zwizualizować projekt 3D nowej łazienki na miarę Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

 

Nowoczesny wystrój zapewniają czarne, matowe dodatki, które zestawione zostały z nowoczesną wersję płytki lekko postarzanej, żakardowej w formacie 50x100cm (ceny od 129 zł/m2), oraz gładką szarością w formacie 30x90cm (129 zł/m2). Całość przełamuje ciepły odcień płytki drewnopodobnej (98 zł/m2). W obszernym pomieszczeniu znalazła swoje miejsce duża geometryczna - asymetryczna wanna oraz kabina bezprofilowa. Znajdziemy tutaj również podwieszane, funkcjonalne meble, zabudowane od góry blatem z płytek drewnopodobnych. Wszystkie produkty to produkty uznanych krajowych i zagranicznych producentów, posiadające przedłużoną gwarancję.

 

© 2019 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl