darmowy projekt

Projekt łazienki z pralką i suszarką

Darmowy projekt łazienki z pralką i suszarką

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

 

Aranżacja małej łazienki to nasza specjalność. Wykonamy dla Ciebie wizualizację w 3D, a Ty zadecydujesz, które elementy i akcesoria łazienkowe powinny się znaleźć we wnętrzu. Mała łazienka to wyzwanie, któremu jesteśmy w stanie sprostać. Nasze sprytne pomysły pozwolą na wkomponowanie pralki w pomieszczenie bez uszczerbku dla estetyki łazienki. Mało tego — w naszym projekcie znajdzie się także miejsce dla suszarki, która, choć sporych rozmiarów, także zgrabnie się zmieści.

Pomieszczenie z pralką — aranżacja małej łazienki

W małej łazience tylko z pozoru nic się nie mieści. Mamy dla Ciebie propozycję aranżacji pomieszczenia z pralką i suszarką. Łazienka wcale nie musi tracić na wyglądzie, a na pewno zyska na funkcjonalności. Jeśli jesteś miłośnikiem minimalizmu i fanem wszelkiego rodzaju zabudowy, przedstawimy Ci różne rozwiązania. Aranżacja małej łazienki przestanie spędzać Ci sen z powiek. Jak zaprojektujemy dla Ciebie pomieszczenie? Mamy kilka opcji. Jedna z nich to po prostu zabudowa pralki na równi z linią dolnych szafek i przykrycie jej blatem. Przód pralki może zostać odsłonięty lub delikatnie ukryty. Ważne, aby zabudowa i meble łazienkowe były do siebie dopasowane.

Drugi pomysł to ukrycie pralki w szafce podumywalkowej. Jednak sprawdzi się on jedynie wtedy, kiedy masz dostatecznie dużo miejsca, aby bez problemu otworzyć drzwiczki szafki.

Pralka i suszarka w łazience

To jednak nie wszystko. Przecież potrzebujesz jeszcze suszarki. Na nią także znajdziemy miejsce. Ustawimy jeden sprzęt na drugim, oszczędzając w ten sposób cenne miejsce. Już widzisz, że w pomieszczeniu zmieścisz nie tylko pralkę, ale i suszarkę. Świetnym rozwiązaniem okażą się dodatkowe szafki, w których pochowasz ręczniki, kosmetyki i środki czystości.

Jak urządzić małą łazienkę?

Urządzenie małej łazienki z prysznicem (kabina to praktyczny pomysł) wcale nie jest takie trudne. W małej łazience zasada im mniej, tym lepiej sprawdza się doskonale. Podczas projektowania Twojej łazienki cały czas bierzemy pod uwagę, że ma ona być przede wszystkim funkcjonalna. Decydujemy się zatem na podwieszaną miskę WC. Większa przestrzeń podłogi sprawi, że mała łazienka wyda się bardziej przestronna.

Co do umywalki, to koniecznie powinna być ona nablatowa. Oczywiście najbardziej praktyczne są umywalki z głęboką misą, z miejscem na armaturę i dodatkowe akcesoria higieniczne. Projektowanie małej łazienki z prysznicem wymaga tego, aby wszystko dokładnie przemyśleć. Warto umywalkę zamontować na szafce z szufladami. Szafka jest tym elementem wyposażenia, który pomieści niezbędne sprzęty. Nie zapominamy o tym, jak ważne jest duże lustro, które odbijając przestrzeń, powiększa łazienkę. Naturalnie unikamy ciemnych kolorów pomniejszających wnętrze. Stawiamy na modny wystrój — pastelowe barwy, które odbijają światło i sprawiają, że pomieszczenie z prysznicem i pralką wcale nie wydaje się takie małe.

Mała łazienka z prysznicem i pralką — praktyczne rozwiązanie

Mała łazienka z prysznicem i pralką wbrew pozorom pozwala na różnorodne aranżacje. Dzięki zabudowie pralki, wnętrze nie traci na estetyce, a zyskuje wiele przestrzeni. Wanna w małej łazience to nie jest dobre rozwiązanie. Kabinę z prysznicem i brodzikiem wkomponujemy w łazienkową wnękę. Jeśli takowej nie posiadasz, nie przejmuj się — tu także mamy swoje sposoby. Ciekawym rozwiązaniem jest kabina narożna, która niemal zniknie w łazienkowej przestrzeni.

Kolejnym sposobem, aby zniwelować wrażenie przepełnienia spowodowane prysznicem, jest zabudowa kabiny przezroczystym szkłem i rezygnacja z brodzika.

Darmowy projekt łazienki, czyli co zyskasz, decydując się na naszą wizualizację?

Zaprojektujemy dla Ciebie łazienkę w 3D, a Ty nic za to nie zapłacisz. Szybko przygotujemy dla Ciebie wizualizację łazienki, ale także zapewnimy dostawę niezbędnych towarów i sprzętów. Polecimy Ci także najlepszych fachowców, którzy szybko zrealizują nasze projekty. To jednak nie wszystko — nasi specjaliści dokonają dokładnego pomiaru Twojej łazienki. Jeśli zdecydujesz się na usługi naszego salonu, zwrócimy Ci koszty pomiaru.

Oczywiście najpierw porozmawiamy, aby poznać Twoje marzenia i oczekiwania. Uzgodnimy, jakie wyposażenie i akcesoria znajdą się w pomieszczeniu. Potem zabierzemy się za projektowanie. Na wszystkich etapach powstawania wizualizacji możesz zgłaszać swoje uwagi, które bierzemy pod uwagę, starając się spełnić Twoje wymagania.

Łazienka z pralką, suszarką, umywalką nablatową i dobrze wkomponowanymi pozostałymi sprzętami może być estetyczna i zarazem funkcjonalna. Taką dla Ciebie zaprojektujemy

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl