darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Bieruń

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie lub dom w Bieruniu i teraz zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń? Potrzebujesz porady w kwestii urządzenia wnętrza, sen z powiek spędza Ci mała łazienka, na którą nie masz pomysłu? Zależy Ci na tym, aby jednocześnie wytworzyć w niej wyjątkowy nastrój, a równocześnie zastosować jak największą ilość funkcjonalnych rozwiązań? Wiemy jak Ci pomóc! Fachową wiedzą oraz doświadczeniem w projektowaniu łazienek od lat dzielimy się ze swoimi Klientami stwarzając dla nich unikatowe rozwiązania.

 

 

Projektowanie wizualizacyjne 3D łazienek w Bieruniu

 

Marzy Ci się praktyczna i estetyczna łazienka? Zatem nie próbuj projektować jej samodzielnie! Rozmieścić akcesoria i sprzęty, kiedy pomieszczenie jest małe lub nieustawne, jest bardzo trudno. Postaw na fachowców! 

 

Co dla ciebie zrobimy? Zaprojektujemy łazienkę w 3D w specjalnym programie. Pokażemy Ci naszą wizualizację. Wszystko według Twoich wskazówek, oczekiwań i pomysłów. 

 

Wiesz co? Darmowe programy do projektowania łazienek nie są tworzone z myślą o parametrach danego wnętrza. Bazujemy na konkretnych pomiarach, dlatego projekt wizualizacyjny 3D, jaki powstaje uwzględnia wielkość oraz kształt Twojej łazienki. 

 

Profesjonalna ekipa do projektowania łazienek w Bieruniu - to my! 

 

Aby zaprojektować łazienkę potrzeba ogromnej wiedzy z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Nasi fachowcy są wykwalifikowani i mają duże doświadczenie w Tworzeniu projektów wizualizacyjnych 3D. Przyjmiemy każde wyzwanie, nawet jeśli Twoja łazienka jest nieustawna lub niewielkich rozmiarów. 

Pracujemy na profesjonalnych programach, w których tworzymy wizualizacje. Przedstawimy Ci poglądowy obraz Twojej łazienki. Nasze działania obejmują kilka etapów. 

 

Projektowanie łazienek - etap I

 

I etap projektowania łazienek obejmuje rozmowę. Chcemy poznać Twoje oczekiwania, preferencje i wymagania. Musimy się dowiedzieć, czy jesteś miłośnikiem klasyki, nowoczesności lub innego stylu. 

Następnie przeprowadzamy inwentaryzację, czyli dokonujemy analizy podanych  pomiarów. 

 

Projekt łazienki w 3D - etap II

 

Przyszła pora na wstępny zarys łazienki. W specjalnym programie przygotowujemy wizualizacje i projekt w 3D. Nasz specjalista podpowiada, jakie materiały warto zastosować oraz jak ulokować sprzęty. Dobieramy: armaturę, płytki i meble łazienkowe. Nasz ekspert pokazuje także, gdzie rozmieścić pożądane sprzęty: wannę lub kabinę prysznicową. 

Na tym etapie możesz zgłaszać swoje propozycje zmian - naniesiemy je na projekt wizualizacyjny 3D.  

 

Gotowy projekt łazienki - etap III

 

Projekt Twojej łazienki jest już gotowy. Uwzględniliśmy w nim wszystkie elementy wyposażenie wnętrza i wskazówki dla ekipy wykończeniowej. Teraz pozostaje tylko metamorfoza pomieszczenia. 

 

Dlaczego warto z nami zaprojektować swoją łazienkę?

 

Funkcjonalna i zarazem elegancka łazienka to taka, w której wszystkie elementy wyposażenie wnętrza dobrze ze sobą współgrają. Dobrze zatem zaprojektować pomieszczenie, zanim zacznie się je remontować. A dlaczego warto powierzyć to zadanie nam? Ponieważ:

 

zaprojektujemy nawet małą lub nieustawną łazienkę - nasz program dopasuje wiele elementów do wnętrza, dzięki czemu będzie ono dostosowane do Twoich potrzeb, 

dostajesz gotowy projekt wizualizacyjny 3D łazienki - nie zastanawiasz się więc nad doborem materiałów wykończeniowych, 

projekt łazienki wykonamy dla Ciebie za darmo, jeśli kupisz u nas materiały wykończeniowe i akcesoria do aranżacji wnętrz, 

zrealizujemy projekt łazienki online - nie musisz wychodzić z domu, aby otrzymać od nas dokumenty projektowe (wszystko przesyłamy drogą elektroniczną). 

Twoja łazienka będzie taka, jakiej oczekujesz - bez nieprzewidzianych efektów (które często się zdarzają, kiedy zdasz się na remont bez uprzedniego projektu). 

 

W naszej wizualizacji pokażemy Ci wszystkie elementy wyposażenia takie jak: płytki, armatura i akcesoria. Stworzymy dla Ciebie kilka propozycji, a Ty wybierzesz najlepszy. Na każdym etapie służymy Ci radą i wsparciem. 

 

Zaprojektuj swoją łazienkę z ekipą z Bierunia! Szybko, profesjonalnie i według swojego gustu.
 

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl