darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Oświęcim

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie lub dom w Oświęcimiu i teraz zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń? Potrzebujesz porady w kwestii urządzenia wnętrza, sen z powiek spędza Ci mała łazienka, na którą nie masz pomysłu? Zależy Ci na tym, aby jednocześnie wytworzyć w niej wyjątkowy nastrój, a równocześnie zastosować jak największą ilość funkcjonalnych rozwiązań? Wiemy jak Ci pomóc! Fachową wiedzą oraz doświadczeniem w projektowaniu łazienek od lat dzielimy się ze swoimi Klientami stwarzając dla nich unikatowe rozwiązania.

 

 

Projektowanie łazienek w Oświęcimiu

 

Niełatwo samodzielnie zaprojektować łazienkę. Owszem, są do tego darmowe programy, jednak czy uwzględniają parametry konkretnego wnętrza? To prawdziwa sztuka rozmieścić sprzęty i akcesoria w niewielkim lub nieustawnym pomieszczeniu. 

 

Nasi fachowcy opanowali ją do perfekcji. Zaprojektujemy dla Ciebie łazienkę w 3D w specjalnym programie. Pokażemy Ci naszą wizualizację, którą zmodyfikujemy według Twoich wskazówek i oczekiwań. 

 

Bazujemy na konkretnych pomiarach. Projekt stworzymy pod kątem Twojej łazienki - jej wymiarów i kształtu. 

 

Projektowanie łazienek w Oświęcimiu - z naszą ekipą to proste!

 

Aby zaprojektować łazienkę potrzeba ogromnej wiedzy z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Nasi fachowcy to osoby wykwalifikowane, które lubią wyzwania. Nie ma dla nas problemu, aby zaprojektować łazienkę nieustawną lub o niewielkich rozmiarach. Tworzenie projektów wizualizacyjnych  3D to nasza specjalność.  

Pracujemy na profesjonalnych programach. To w nich tworzymy nasze wizualizacje. Przedstawimy Ci przykładowy projekt wizualizacyjny 3D łazienki. Działamy w kilku etapach. 

 

Projektowanie od podstaw, czyli co robimy najpierw?

 

Najpierw rozmawiamy. Chcemy poznać Twój gust i preferencje aranżacyjne. Potem przeprowadzamy inwentaryzację, czyli dokonujemy analizy podanych pomiarów. Są one nam potrzebne do zaprojektowania Twojej łazienki. 

 

Projekt łazienki w 3D

 

Mamy już najważniejsze informacje. Teraz na ich podstawie tworzymy wstępny zarys łazienki. Potem przygotowujemy wizualizację  projektu w 3D. 

Nasz specjalista doradza, jakie materiały wykończeniowe będą najlepsze oraz jak rozmieścić sprzęty. Dobierzemy Ci: armaturę, płytki, meble łazienkowe. 

Nasz ekspert pokazuje, gdzie powinny znajdować się kabina prysznicowa, wanna lub stelarz podtynkowu WC (lub jedno i drugie, jeśli masz sporych rozmiarów łazienkę). 

Na tym etapie naniesiemy także zmiany w projekcie (według Twoich oczekiwań). 

 

Ostateczny projekt 3D łazienki

 

Mamy już przygotowany ostateczny projekt wizualizacyjny 3D, w którym uwzględniliśmy wszystkie elementy wyposażenia wnętrza. Znajdują się w nim również wskazówki dla ekipy wykończeniowej. To podstawa, aby przeprowadzić metamorfozę łazienki. 

 

Projektowanie łazienek z naszą ekipą - dlaczego warto?

 

Wiesz już, że masz przed sobą fachowców, którzy stworzą projekt funkcjonalnej i estetycznej łazienki. A dlaczego warto zdać się akurat na nas? Ponieważ:

projektując z nami swoją łazienkę unikniesz niepotrzebnego stresu związanego z remontem - bez wizji, jak ma wyglądać pomieszczenie, trudno je zmieniać, 

zaprojektujemy nawet małą lub nieustawną łazienkę - nasz program dopasuje wiele elementów do wnętrza, dzięki czemu spełni ono Twoje wymagania, 

dostaniesz gotowy projekt wizualizacyjny 3D - wszystko masz rozrysowane, nie musisz więc głowić się nad tym, jakie materiały i akcesoria wybrać, 

wykonamy dla Ciebie darmowy projekt wizualizacyjny 3D łazienki, jeśli kupisz u nas materiały wykończeniowe i akcesoria do aranżacji wnętrz, 

realizujemy projekty wizualizacyjne 3D online - dokumenty projektowe dostaniesz bez wychodzenia z domu (prześlemy je drogą elektroniczną). 

 

W naszym projekcie uwzględnimy:

 

płytki, 

armaturę, 

akcesoria, 

meble łazienkowe. 

 

Pokażemy Ci kilka rozwiązań, a Ty wybierzesz najlepsze. Na każdym etapie doradzimy Ci i wesprzemy, uzgadniając z Tobą szczegóły. 

 

Zaprojektuj łazienkę z ekspertami z Oświęcimia. Zyskasz takie wnętrze, jakie zawsze chciałeś mieć!  

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl