darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Trzebinia

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Nasi specjaliści zaprojektują dla Państwa wymarzoną łazienkę. Po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz rozmiarami łazienki jak również uzgodnieniu wyposażenia jakie ma się w niej znajdować, dopasowaniu cen zabieramy się do pracy aby zwizualizować projekt w kilku rzutach nowej łazienki na miarę Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

 

Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie lub dom w Trzebini i teraz zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń? Potrzebujesz porady w kwestii urządzenia wnętrza, sen z powiek spędza Ci mała łazienka, na którą nie masz pomysłu? Zależy Ci na tym, aby jednocześnie wytworzyć w niej wyjątkowy nastrój, a równocześnie zastosować jak największą ilość funkcjonalnych rozwiązań? Wiemy jak Ci pomóc! Fachową wiedzą oraz doświadczeniem w projektowaniu łazienek od lat dzielimy się ze swoimi Klientami stwarzając dla nich unikatowe rozwiązania.

 

 

Projektowanie łazienek w Trzebini

 

Jeśli zamierzasz samodzielnie zaprojektować łazienkę, możesz trafić na wiele trudności. Czy na tyle znasz architekturę wnętrz, aby wiedzieć, jak rozmieścić akcesoria i sprzęty?

 

My zaprojektujemy dla Ciebie łazienkę w 3D w specjalnym programie. Ocenisz efekt naszej pracy. Oczywiście weźmiemy pod uwagę także Twoje propozycje i wskazówki. 

 

Darmowe programy do projektowania łazienek nie uwzględniają wielu parametrów wnętrza. Możesz z nich skorzystać, jednak bez fachowej wiedzy niewiele osiągniesz. Pomożemy wyeliminować kolizje i dostosować rozmiar sprzętów, tak aby pomieszczenie było w pełni funkcjonalne i spełniała Państwa oczekiwania. 

 

Zaprojektuj łazienkę swoich marzeń z ekipą z Trzebini

 

Ekipa naszych projektantów ma ogromną wiedzę z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Zaprojektujemy każdą łazienkę, nawet tę nieustawną lub zbyt małą. Wykonamy wizualizację w naszych specjalnych programach do projektowania łazienek online. Nasze działania obejmują kilka etapów. 

 

Projektowanie wizualizacyjne 3D łazienek - od czego zaczynamy?

 

Rozmowa to podstawa. Musimy przecież dowiedzieć się, jakie masz oczekiwania i wymagania. Następnie oglądamy Twoją łazienkę i dokonujemy inwentaryzacji. To nic innego jak weryfikacja podanych pomiarów. Są one nam potrzebne do projektowania łazienki. 

 

Jak wygląda projektowanie wizualizacyjne 3D łazienek w naszym wykonaniu?

 

W programie do projektowania przygotowujemy wstępny zarys łazienki. Bierzemy pod uwagę Twoje propozycje i wskazówki. Na tej podstawie powstaje planer łazienki lub wizualizacja w 3D. Podczas tego etapu nasz specjalista proponuje meble łazienkowe, ceramikę, armaturę. Ekspert podpowie również, gdzie umieścić sprzęty: wannę lub kabinę prysznicową, meble łazienkowe oraz miskę WC. 

Na tym etapie możemy wprowadzić do zarysu łazienki stosowne zmiany. Potem tworzymy ostateczny projekt uwzględniający elementy wyposażenie wnętrz i zawierający wskazówki dla ekipy wykończeniowej. 

 

Dlaczego warto projektowanie łazienek zlecić właśnie nam?

 

Urządzić łazienkę tak, aby była elegancka i funkcjonalna wcale nie jest łatwo. Elementy wyposażenie muszą przede wszystkim dobrze ze sobą współgrać. Dzięki naszym programom do projektowania zawsze uzyskujemy satysfakcjonujący efekt. Warto projektowanie łazienki zlecić nam, ponieważ:

 

uwzględniamy w naszych programach aranżację łazienki mało ustawnej lub o niewielkich rozmiarach - dzięki wizualizacji dopasujemy wiele elementów wyposażenia do wnętrza; otrzymasz projekt, który jest dostosowany do Twoich potrzeb, 

dostajesz gotowy projekt wizualizacyjny łazienki - nie głowisz się nad wyborem materiałów, sprzętów i mebli łazienkowych, 

projektowanie łazienki jest darmowe - nic nie płacisz, jeśli kupisz u nas materiały wykończeniowe lub akcesoria do wyposażenia wnętrza, 

wiesz, czego możesz spodziewać się, kiedy Twoja łazienka przejdzie metamorfozę - wcześniej masz gotowy projekt do wglądu, 

realizujemy usługi projektowania łazienek online - nawet nie musisz wychodzić z domu, wszystkie dokumenty projektowe prześlemy Ci drogą elektroniczną.  

 

Uwzględniając wielkość i wymiary wnętrza, dobieramy płytki, armaturę i akcesoria. Przedstawiamy Ci kilka propozycji, a Ty wybierasz najlepszy. 

 

Chcesz mieć praktyczną i zarazem estetyczną łazienkę? Zaprojektuj ją z naszą ekipą w Trzebini!

 

   

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl