Projekty łazienek

Funkcjonalna, przestrzenna i nowoczesna łazienka, to marzenie wielu z nas. Niestety łazienka to często najmniejsze pomieszczenie w mieszkaniu i to właśnie mała powierzchnia jest największym ograniczeniem w procesie projektowania łazienki. Uzyskanie komfortowego oraz oryginalnego wnętrza jest możliwe w każdej łazience. Konieczne jest jednak posiadanie dobrej wizji, którą możemy przerobić na funkcjonalny projekt łazienki.

 

Darmowe projekty łazienek

Szukasz ciekawego pomysłu na zagospodarowanie swojej łazienki? Skorzystaj z naszych pomysłów. Chcemy zainspirować Cię atrakcyjnymi projektami, dzięki którym odkryjesz całkiem nowe możliwości swojej łazienki. Projektujemy łazienki w różnych stylach i aranżacjach, które spełniają różnorodne funkcje. Wybierz projekt łazienki idealnie dopasowany do swoich oczekiwań i zaprojektuj łazienkę swoich marzeń.

 

 

Ostatnie wizualizacje

zobacz wszystkie

 

Projekt łazienki w Świętochłowicach

Projekt łazienki w Świętochłowicach

Łazienka w Katowicach

Łazienka w Katowicach

Projekt łazienki w Katowicach

Projekt łazienki w Katowicach

Projekt łazienki w Zabrzu

Projekt łazienki w Zabrzu

Projekt łazienki Chorzów

Projekt łazienki Chorzów

Projekt łazienki Piekary Śląskie

Projekt łazienki Piekary Śląskie

 

zobacz wszystkie

 

Specjalna promocja dla naszych klientów

Jeżeli zastanawiają się Państwo, w jaki sposób wykorzystać przestrzeń w łazience, aby uzyskać stylowy efekt oraz funkcjonalne pomieszczenie, zapraszamy do nas. Dla każdego naszego Klienta wykonujemy darmową wizualizację 3D łazienki w kilku rzutach. Wykorzystujemy nawet dwie serie produktów! Wizualizacje wykonywane są przez naszych doświadczonych fachowców, którzy potrafią umiejętnie słuchać potrzeb klientów. Dzięki temu otrzymają Państwo rozwiązanie, które idealnie wykorzystuje przestrzeń, a także zyskuje stylowy wygląd.

© 2017 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka ze Śląska

realizacja: Silneo.pl