darmowy projekt

Remont łazienki Chorzów

Darmowy projekt łazienki 

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Jesteś zainteresowany remontem łazienki, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zaufaj specjalistom w swoich branżach. Zaprojektuj własną łazienkę, wybierz odpowiednie wyposażenie i materiały i pozwól ekspertom zrealizować wszystkie pomysły aranżacyjne, jakie założyłeś. Dobierzemy odpowiednią firmę aby Twój remont łazienki w takiej miejscowości Chorzów przebieg bezproblemowo od projektowania po wykonanie.

 

Aranżacja łazienki

Na wstępie przed podjęciem remontu należy najpierw przemyśleć aranżację łazienki. W zależności od rozmiaru pomieszczenia zależy wiele czynników. Dobór odpowiedniej kolorystyki materiałów, rozmiar użytych kafli czy paneli, rodzaj wyposażenia to czynniki, które determinują styl łazienki. Małe pomieszczenia ciężko urządzić w stylu industrialnym. Wolnostojąca wanna w centrum łazienki może zaprać zbyt wiele cennej przestrzeni i spowoduje, że miejsca zabraknie na ceramikę łazienkową typu umywalka czy muszla.

Jak się przygotować do remontu łazienki? Od wyboru odpowiedniej kolorystyki i wyposażenia. W przypadku małej łazienki preferowane są kolaże kolorów ciemnych i jasnych lub wyłącznie jasnych. Małe pomieszczenia urządzamy w kolorze biały, jasnych odcieniach brązów czy szarościach. Dodatkiem może być czerwień lub czerń. Większe łazienki to dowolny sposób aranżacji kolorystyczne, a czasem dominacja grafitu, czerni czy bardziej ciemnego i naturalnego drewna.

Po doborze kolorystyki czas na kafle, kamień lub panele. Małe przestrzenie lubią nieduże gabarytowo kafle lub te olbrzymie, niepołączone fugami, tworzące jednolitą taflę. Przykładem podłogi, która świetnie sprawdza się w niedużych pomieszczeniach to podłoga z żywicy epoksydowej. Jednolita tafla w dowolnym kolorze doskonale podkreśla wystrój pomieszczenia. Duże łazienki to niemal dowolność aranżacyjna. Ogromna przestrzeń i duży dostęp światła pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań typu duże płytki ceramicne, małe rustykalne lub patchworkowe kafle czy drewno pomieszane z chromem.

Wyposażenie łazienki typu armatura łazienkowa, urządzenia sanitarne i meble również dobierane są według rozmiaru pomieszczenia. W małej łazience preferowane są nieduże urządzenia funkcjonalne w jasnych kolorach lub podkreślone tylko czarną barwą dla kontrastu. Dobrym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa narożna, składana na ściany lub narożna wanna wraz parawanem nawannowym. Umywalka podblatowa świetnie sprawdzi się w szafce, łącząc 2 w 1. Większe pomieszczenia tradycyjnie pozwalają rozwinąć skrzydła wyobraźni. Zastosować w łazience można wolnostojącą wannę w centrum lub kabinę prysznicową w dużych rozmiarach typu walk-in. Zamiast umywalki podblatowej można zainstalować dużą i przestronną umywalkę nablatową lub bardzo ostatnio modną wolnostojącą z konglomeratu marmurowego. Zabudować można również urządzenia typu pralka w meblach czy zastosować miskę podwieszaną typu reamless i obok bidet, również podwieszany.

 

Kiedy pomysłów brak

Nie każdy jednak posiada zmysł przestrzenny i aranżacyjny. Jeśli Państwu brakuje koncepcji na własną łazienkę, to możemy pomóc w projektowaniu i wyborze wszelkiego niezbędnego wyposażenia łazienki. Z naszej strony zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalny personel. Pomożemy w odpowiedni sposób dobrać kolorystykę, wyposażenie dostępne w naszej ofercie i ulokować je zgodnie z wizją właściciela domu, ale w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Sprawimy, że Państwa łazienka będzie nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Projekt uwzględni możliwości pomieszczenia, a wybrane razem z nami koncepcje nie ograniczą swobody ruchów podczas porannej toalety czy wieczornej kąpieli. Nasi projektanci wykonali już tysiące różnych projektów do małych mieszkań, dużych domów czy toalet zlokalizowanych w miejscach publicznych. Zajmujemy się projektowaniem łazienek domowych i pomieszczeń służbowych, dlatego służymy pomocą osobom fizycznym oraz przedsiębiorstwom.

 

Profesjonalny remont

Remont łazienki w miejscowości Chorzów usprawnić można przez fachowe doradztwo z naszej strony przy wyborze firmy remontowej. Możemy Państwu zaoferować kompleksową usługę od projektu do remontu, przez zaproponowaną przez nas firmę remontową. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami.

Firma remontowa, która dokończy nasz wspólny projekt, dysponuje wykwalifikowanym personelem, który ma wieloletnie doświadczenie. Poza tym firma remontowa zna wszystkie najnowsze rozwiązania aranżacyjne, techniki jej wykonania oraz dysponuje swoim własnym wysokiej klasy sprzętem. Prace rozpoczyna w wyznaczonym terminie, a dzięki współpracy z nami zna wszystkie szczegóły opracowanego projektu. Bez zbędnych pytań przebiegają przygotowania do remontu oraz sam remont wraz instalacją wszystkich urządzeń sanitarnych ( kompleksowo wykonywane są usługi wod, CO, gaz i elektryki przez jedną i tą samą firmę).

 

Współpraca z renomowaną firmą remontową także niesie inne zalety. Dzięki fachowemu doradztwu wiemy, jak wykonać projekt, aby był funkcjonalny w praktyce. Doświadczeni technicy budowlani wiedzą, czy projekt ma szansę na pozytywną realizację, czy wymaga zmian. Projekt nie może wyglądać ładnie wyłącznie na komputerze, a musi być realny do wykonania .

Polecane przez nas firmy wykonujące remont łazienki na terenie takim jak Chorzów, realizują projekty terminowo, rzetelnie, najnowszymi technikami budowlanymi przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Z naszą pomocą będą mogli Państwo stworzyć własną koncepcję opartą o nasze doradztwo w dziedzinie projektowania i jego wykonania. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu.

 

Organizacja usługi remontowej dla Państwa polega na omówieniu oczekiwań na miejscu w domu, udzieleniu porad przez fachowca, wykonaniu szacunkowego kosztorysu i wskazaniu na życzenie klienta potencjalnych, wiarygodnych wykonawców robót.  

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl - http://www.paulewicz.pl/upadlosc-konsumencka-zabrze/ - https://sunup.pl/pompy-ciepla-jastrzebie/