darmowy projekt

Remont łazienki Mikołów

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Remont łazienek Mikołów

Polecamy do współpracy renomowane firmy remontowe które zapewniają kompleksowe usługi przy aranżacji i rewitalizacji pomieszczeń, budynków czy domów na terenie Mikołowa i okolic. Zapewniamy szeroki wachlarz usług, precyzyjne wykonanie oraz terminowość wykonywanych prac remontowych. Polecane przez nas firmy cechują nas trzy podstawowe zasady:

1. bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie remontów. Firmy te wykonały szereg projektów dotyczących prac wewnątrz pomieszczeń. Cechuje je zmysł przestrzenny i innowacyjność realizowanych projektów. Realizują różne typy aranżacji wnętrz łazienek, zgodnie z wytycznymi klienta na bazie wcześniej przeprowadzonego wywiadu. Wywiad dotyczy oczekiwań oraz możliwości, jakie daje konstrukcja budynku. Na tej bazie określają ramy współpracy, tak aby spełnić oczekiwania klienta. Stworzone przez nich wnętrza zawsze spełniają oczekiwania naszych klientów i wszelkie normy budowlane, a w tym bezpieczeństwa.

2. Posiadają profesjonalny sprzęt do wykonania niezbędnych prac związanych z powierzonym remontem. Własne zaplecze techniczne pozwala im na niezależne wykonywanie remontów, bez ingerencji w środki klienta. Wyposażenie, którym dysponują, pozwala na wykonywanie szerokiego zakresu usług. Poza tym profesjonalny sprzęt umożliwia realizację remontu o najwyższych standardach. Prace są wykonywanie terminowo, fachowo i estetycznie, dbając o najdrobniejsze detale.

3. W swoich szeregach posiadają wyłącznie wykwalifikowany personel i specjalistów branżowych. Ich bogata wiedza i doświadczenie są gwarancja wykonania nakreślonych prac przez klienta w sposób precyzyjny i fachowy. Pracownicy służą chętnie pomocą i doradztwem w dziedzinie remontów. Podpowiadają, jak urzeczywistnić wizje klienta, które pomysły mogą być trudne w realizacji ze względu na funkcjonalne rozwiązania. Remonty przez nich przeprowadzane są nie tylko piękne, estetyczne, ale także funkcjonalne. 

 

Wykończenia łazienki Mikołów

Postawienie budynku lub zakup mieszkania w stanie surowym to pierwszy etap inwestycji z Państwa strony. Korzystając z zaprzyjaźnionych z naszym salonem firm usługowych, mogą państwo liczyć na wykończenie wnętrza łazienki zgodnie z projektem. Zajmują się wykańczaniem ścian w różnych technikach wykonania (tynki, gładzie) oraz wykańczaniem pomieszczeń funkcjonalnych (kafelkowanie, panele ścienne czy podłogowe). Zajmują się także dostosowaniem pomieszczeń i instalacją urządzeń sanitarnych takich jak umywalki, zlewozmywaki, bidety czy muszle klozetowe, Dokładają wszelkich starań, aby pomieszczenia były estetycznie wykończone i były spójne z umieszczonym wyposażeniem.

W ramach usług, które świadczą, remontują podłogi, ściany oraz sufit. To od Państwa potrzeb zależy zakres wykonywanych prac wykończeniowych.

 

Remonty adaptacyjne

Polecone przez nas firmy wykonują też remonty, które wymagają specjalnej adaptacji pomieszczenia typu gabinet stomatologiczny czy lekarski, gdzie niezbędna jest łazienka. Nasze remonty spełniają wszelkie normy budowlane o zaostrzonych kryteriach odbioru przed użytkowaniem. Dobierają odpowiednie materiały budowlane względem wymagań architektonicznych. Do tego wykonują rzetelnie i z zegarmistrzowską precyzją wszystkie zlecone prace tak, aby pomieszczenie adaptowane do wymogów było bezproblemowo odebrane i gotowe do użytku klienta zgodnie z wyznaczonymi terminami odbioru prac.

 

Doradztwo techniczne

Niezależnie od wykonywanych prac remontowych, czy są one do użytku prywatnego, czy adaptowane do użytku publicznego, doradzają w kwestiach technicznych rozwiązań, niezbędnych norm budowlanych czy świadczymy poradą w kwestii organizacji przestrzeni w budynku czy pomieszczeniu. Polecenie przez nas eksperci z pewnością podołają najtrudniejszym wyzwaniom.

 

Obecnie panujące trendy stylizacyjne

Nasze bogate doświadczenie we współpracy z firmami remontowymi to nie tylko doradztwo techniczne dotyczące najnowszych rozwiązań technik budowlanych czy technologii, ale również możliwość zaczerpnięcia inspiracji, pomysłów, które już wykonywaliśmy. Nasze bogate doświadczenie może podsunąć Państwu najnowsze rozwiązania aranżacji wnętrz, o których istnieniu Państwo mogą nawet nie wiedzieć. Nasze portfolio umożliwi wgląd Państwu w zrealizowane zlecenia i właśnie tam zaczerpnąć inspirację do własnego remontu.

Rozwiązania, jakie możemy zaproponować dotyczą wszelkich rozwiązań. Mamy koncepcje na duże czy małe łazienki. Doradzamy, jak wykrzesać maksymalną ilość wolnego miejsca w małych pomieszczeniach oraz jak zagospodarować ogromną przestrzeń łazienki domu jednorodzinnego. Do tego zasugerujemy najnowsze rozwiązania aranżacyjne takiej jak, wanny wolnostojące czy umywalki nablatowe. Przekażemy wszelkie niezbędne uwagi dotyczące ich estetyki, zastosowania oraz cech, które są szczególnie ważne podczas użytkowania.

 

Gdzie działamy?

Rejonem działalności i zakresem usług są remonty łazienek w Mikołowie i okolic. Remonty wykonywane są w w mieszkaniach, domach czy zakładach pracy. Na wypadek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Już w pierwszym etapie rozmowy oszacujemy możliwości wykonania remontu i umówimy się na spotkanie. Zapraszamy!

 

Organizacja usługi remontowej dla Państwa polega na omówieniu oczekiwań na miejscu w domu, udzieleniu porad przez fachowca, wykonaniu szacunkowego kosztorysu i wskazaniu na życzenie klienta potencjalnych, wiarygodnych wykonawców robót.  

 

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl