darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Czeladź

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Nasi specjaliści zaprojektują dla Państwa wymarzoną łazienkę. Po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz rozmiarami łazienki jak również uzgodnieniu wyposażenia jakie ma się w niej znajdować, dopasowaniu cen zabieramy się do pracy aby zwizualizować projekt 3D nowej łazienki na miarę Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

 

Projekt łazienki Czeladź

 

Projekt łazienki w Czeladzi to kolejna propozycja dla typowej górnej łazienki w domku jednorodzinnym o powierzchni ponad 7 m2. Kompozycja nawiązuje do popularnych ostatnio trendów płytek w różnych odcieniach szarości w strukturze 3D w połączeniu z imitacją drewna na płytce ceramicznej. Projektant zaproponował kolekcję EVO Kedon 36x80 cm i Evo Quebec wood 20x120 cm producenta wysokiej jakości płytek ceramicznych. Przez zróżnicowanie kolorystyczne

i fakturowe pomieszczenie nabrało ciekawego i nietuzinkowego wyglądu, a odpowiednio dobrane sprzęty zapewniają odpowiednią przestrzeń komunikacyjną i komfort dla ich użytkowników.

Projekt łazienki w Czeladzi pomieścił obszerną kabinę 120x80 cm (Torrenta Radaway) na niskim brodziku 5 cm Doros D również marki Radaway. Odpowiedni komfort kąpieli pod prysznicem zapewnia deszczownica marki Omnires. Gotowe wnęki prysznicowe wykorzystane zostały na półki wnękowe, a te przy lustrze na zamontowanie nastrojowego oświetlenia przy dużym wklejanym lustrze nad umywalka nablatową - nastawianą. Projekt łazienki w Czeladzi uwzględnił mały blacik przy umywalce - praktyczny element, pod którym swoje miejsce znalazły dwie obszerne szuflady producenta Fackelmann. Swoje miejsce w tym pomieszczeniu znalazła również pralka sprytnie schowana pod blacikiem z desek drewnopodobnych. Projektant zaproponował obszerną wannę 150 cm producenta Besco model Infinity, oraz odpowiednią dla tego modelu baterie czterootworową marki Omnires model Fresh. Jeżeli spodobał się Państwu projekt łazienki w Czeladzi - zapraszamy od odwiedzenia naszego salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00 oraz

w soboty od 9.00 do 13.00. Na pierwszą konsultację nie trzeba się umawiać wystarczy zabrać ze sobą wymiary Państwa łazienki, a nasi specjaliści przygotują projekt marzeń w ciągu 24 h. Nie pobieramy żadnych zaliczek ani nie podpisujemy skomplikowanych umów. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 32 244 21 97. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Dojazd zajmie nie więcej niż kilkanaście minut.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl