darmowy projekt

Projekty łazienki Siemianowice Śląskie

Darmowy projekt łazienki Siemianowice Śląskie

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Projekt łazienki Siemianowice Śląskie

Projekt łazienki w Siemianowicach Śląskich prezentuje zagospodarowanie przestrzeni łazienki większej, na piętrze ( 8m2 ) - typowej dla zabudowy szeregowej. Cała kompozycja utrzymana jest w kolorystyce dwóch odcieni szarości, gdzie płaszczyzny ciemniejsze i jaśniejsze zaprojektowane zostały przemiennie. Proste, matowe kafelki z EVO CERAMIKA przełamane zostały ciepłymi i naturalnymi odcieniami drewnopodobnych płytek ECO WOOD również z EVO. Projekt w Siemianowicach prezentuje płytki nowej generacji rektyfikowane, do układania w sposób 'bezfugowy' co umożliwia nam uzyskanie jednej płaszczyzny na ścianie. Małe fugi to również mniej problemów z utrzymaniem ich w czystości na przyszłość. Cementowa surowa struktura płytek skontrastowana została z bielą szafek na wysoki połysk. Pod blatem podwieszanym z płytek ceramicznych zaprojektowano dwie szuflady a naprzeciwko zmieścił się jeszcze słupek - również podwieszany z firmy EIITA. Z tej samej firmy zastosowano wpuszczaną ceramiczną umywalkę o geometrycznym kształcie. Całość dopełniają chromowe baterie z OMNIRESA oraz kabina RADAWAY 130x90 ESSENZA, która również posiada chromowe wykończenia. Mały akcent chromu pojawił się również na ścianach. W górnych partiach płytki zostały odcięte listwą typu chrom stanowiącą dekoracyjny element. Projekt łazienki w Siemianowicach zapewnia również przyszłym użytkownikom duży komfort kąpieli w obszernej wannie firmy BESCO o geometrycznych kształtach - model INFINITY 170 cm. Całości dopełnia bateria OMNIRES FRESH również w kubistycznej stylizacji, którą umieszczono na półce wannowej. Projektant zadbał również o odpowiednią ilość oświetlenia w łazience, dodając dekoracyjne lampy wiszące nad lustrem oraz nastrojowe oświetlenie LED-owe w półkach wnękowych na jednej ze ścian. Jeżeli spodobał się Państwu nasz projekt zachęcamy do kontaktu pod numerem (32) 244 21 97, pomożemy Państwu stworzyć podobny dla swojej łazienki. Chętnie służymy pomocą a za nasze wizualizacje 3D nie pobieramy żadnych zaliczek, nie podpisujemy skomplikowanych umów. Możemy pomóc również Państwu w organizacji samego przedsięwzięcia całego remontu. Mamy godne polecenia firmy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu od godz. 9:00 do 17:00 codziennie a w soboty do od 9:00 do 13:00. Dojazd może zająć Państwu jedynie kilkanaście minut.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl