darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Tarnowskie Góry

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Projekt Łazienki Tarnowskie Góry

 

Projekt łazienki w Tarnowskich Górach demonstruje zagospodarowanie znacznej przestrzeni prawie 9 m2 w sposób funkcjonalny i efektowny wpisując się w obecne trendy modowe projektowania wnętrz. Kolorystyka płytek utrzymana jest w tonacjach ciepłych beżów i chłodnych szarości. Projektant skorzystał z kolekcji Evo Ceramika - Kedon Light i Kedon Pearl 36x80 cm w połączeniu z szaro-beżową deską ceramiczną Cava Almond 20x120 cm. Płytki nie zostały zestawione na zasadzie kontrastu tworzą jedną dobrze skomponowaną całość, która na długie lata będzie cieszyć oczy użytkowników. Projekt łazienki w Tarnowskich Górach przedstawia rozmieszczenie wszystkich niezbędnych sprzętów wyposażenia łazienki dopasowanych do rozmiarów łazienki. I tak po prawej stronie swoje miejsce znalazła kabina 90x100 cm renomowanej firmy Radaway Arta usytuowana na odpływie liniowym tej samej firmy. Projekt łazienki Tarnowskie Góry prezentuje funkcjonalne rozwiązanie półek wnękowych w strefie prysznicowej i kąpielowej stanowiących ciągłość w zaproponowanej zabudowie. Dekoracyjny ich charakter podkreślają oświetlenia ledowe zaproponowane w ich górnych partiach. Dodatkowe oświetlenie podkreśla również strukturalny charakter płytek 3D poniżej zaproponowanych (Kedon Light RLV 36x80 cm ). Projekt łazienki w Tarnowskich Górach zapewnia komfort kąpieli w obszernej asymetrycznej i geometrycznej wannie Besco Infinity 160x100 cm. Naprzeciwko usytuowano miskę wc rimless i bidet - podwieszane sprzęty na zestawach podtynkowych firmy Werit Jomo ( ceramika Massi ). Nad sprzętami umieszczono dekoracyjną półkę wnękową wypełnioną płytką strukturalną 3D, która przechodzi również na powierzchnię wokół lustra wklejanego, co tworzy dekoracyjne jego wykończenie. Na długości całego lustra wklejanego zaprojektowano długi blat wykonany z płytek desek. Poniżej blatu znalazła się równie praktyczna półeczka na zapasowe ręczniki i podwieszana szafeczka z dwoma pojemnymi szufladami. Na blacie wpuszczona została również 100 cm umywalka nablatowa firmy Fackelmann. Dobre oświetlenie zapewniają 3 wiszące lampki nad lustrem, halogeny sufitowe w ilości 8 sztuk.

 

Jeżeli spodobał się Państwu nasz projekt łazienki w Tarnowskich Górach zapraszamy do salonu a nasi specjaliści wykonają projekt łazienki Waszych marzeń. Zapraszamy bez konieczności wcześniejszego rezerwowania terminu z wymiarami łazienki, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 a w soboty od 9.00 do 13.00.

 

Jeśli mieszkacie Państwo w Tarnowskich Górach lub dzielnicach: Bobrowniki, Lasowice, Opatowice, Osada Jana, Pniowiec, Repty Śląskie, Rudne Piekary, Sowice, Rybna, Kunszt zapraszamy do naszego salonu - dojazd to czasami jedyne kilkanaście minut. Czeka tu na Państwa miła obsługa i wykwalifikowana kadra, która stworzy dla Państwa projekt dostosowany do określonych możliwości finansowych jak również indywidualnych potrzeb.

Odwiedź nas i odbierz darmowy projekt łazienki. 

Sprawdź projekty dla innych miast: KatowiceGliwice, ZabrzeChorzówPiekary ŚląskieŚwiętochłowiceMikołówTychy.

Nasze kategorie to: Wyposażenie łazienek,Płytki łazienkoweKabiny prysznicoweArmaturaMeble łazienkoweGrzejniki łazienkoweWannyUmywalki łazienkoweWCParawany nawannowe

 

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl