darmowy projekt

Regał łazienkowy czarny 40x143,5cm CASSINI

Gante

Zapytaj o produkt

Cena:
zapytaj o produkt

Regał łazienkowy czarny 40x143,5cm CASSINI

Elegancki dwudrzwiowy regał łazienkowy w czarnym kolorze oraz wstawką w kolorze naturalnego dębu. Wymiary regału: 143,5 x 40 x 32 cm. Regał posiada klasyczną prostokątna bryłę, dzięki czemu jest bardzo pojemny i praktyczny. Wyraźnie wyróżniająca się wstawka nadaje regałowi nowoczesnego wyglądu, który będzie świetnym elementem dekoracyjnym każdej łazienki.

Regał posiada pięć bardzo pojemnych półek, w których bez problemu będzie można przechowywać wszystkie niezbędne przybory łazienkowe. Został wyposażony w zawiasy z systemem cichego domykania, dzięki czemu komfort użytkowania staje się jeszcze większy. Drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć. Korpus regału wykonany jest z foliowanej płyty MDF, która jest odporna na działanie wilgoci oraz nadaje modny i estetyczny wygląd. Prezentowany regał posiada drzwiczki w wersji uniwersalnej. Sposób montażu na lewą lub prawą stronę.
Nasze meble są złożone i dostarczane do klienta w całości.

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość) - 143,5 x 40 x 32 cm

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl