darmowy projekt

Sanplast Loft Line wanna przyścienna 180x80 cm

Sanplast

Zapytaj o produkt

Cena:
zapytaj o produkt

Sanplast Loft Line wanna przyścienna 180x80 cm

Opis produktu Sanplast Loft Line wanna przyścienna 180x80 cm

Wanny Loft Line to niezwykła wyjątkowość formy. Kompletność rozwiązania, przetłoczenia pod odcinek lędźwiowy oraz design misy wanny sprawiają, że jest to doskonały produkt, dla każdego wielbiciela kąpieli w wannie. Wanny Loft Line to oryginalna stylistyka zintegrowanego z obudową i systemem przelewowo-odpływowym miejsce do kąpieli. Ponadstandardowa głębokość zapewnia pełen relaks i pełne zanurzenie podczas kąpieli. Wykonanie z akrylu sanitarnego najwyższej jakości zapewnia właściwości antypoślizgowe, jednocześnie ułatwiając utrzymanie wanny w czystości.

 

- wanna przyścienna

- wymiary 180 x 80 cm

- syfon i stelaż w zestawie

- z przelewem szczelinowym  i syfonem typu klik-klak

- pojemność 271 litrów

- obudowa zintegrowana z podcięciem ułatwiającym wejście do wanny

- kolor korka: chrom

- kolor wanny: biały EW

Loft Line - wyjątkowy komfort dla pleców

Wanny Loft Line zostały tak zaprojektowane aby obszar lędźwiowy pleców podczas kąpieli miał dodatkowe podparcie, dzięki czemu komfort kąpieli jest jeszcze większy!

Kompletne rozwiązania wannowe - all in one!

Wanna kompletna to rozwiązanie dla tych, którzy szukają w pełni wyposażonych produktów! Wybierając wannę kompletną, otrzymujesz w pełni funkcjonalną przestrzeń do zażywania odprężającej kąpieli w zaciszu swojej łazienki! Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie będziesz musiał martwić się o dobór pozostałych elementów wanny. Wszystko dostaniesz w zestawie, idealnie do siebie pasujące, zarówno pod względem instalacyjnym jak i designerskim.

Wykonanie z akrylu sanitarnego

Akryl sanitarnego najwyższej jakości. Materiał posiada właściwości anytpoślizgowe, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Produkty z akrylu sanitarnego cechują się doskonale gładką powierzchnią, dzięki czemu ich czyszczenie jest niezwykle łatwe. Akryl to tworzywo barwione w masie, przez co wszelkie rysy, które mogą wystąpić podczas użytkowania, łatwo usunąć poprzez polerowanie.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl