darmowy projekt

Szafka łazienkowa czarna 120cm CASSINI z umywalką

Gante

Zapytaj o produkt

Cena:
zapytaj o produkt

Szafka łazienkowa czarna 120cm CASSINI z umywalką

Nowoczesna szafka łazienkowa w czarnym kolorze o szerokości 120 cm wraz z blatem oraz białą umywalką. To co wyróżnia szafkę na tle innych to biała ceramiczna umywalka, która nachodzi na gruby blat w kolorze naturalnego dębu. Takie połączenie sprawiło, że szafka jest niezwykle niepowtarzalna i będzie idealnym elementem dekoracyjnym każdej łazienki. W szafce zostały zastosowane specjalne żłobione uchwyty, które są bardzo funkcjonalne, a także nadają nowoczesnego wyglądu.

Szafka posiada jedną szufladę oraz dwoje drzwiczek z półkami. Wyposażona jest w system cichego domykania, który znacznie zwiększa komfort użytkowania. Szuflada i drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć. Korpus szafki został wykonany z płyty MDF pokrytej folią meblową, natomiast blat zabezpieczony laminatem, który daje gwarancję wodoodporności. W blacie został wycięty otwór na umywalkę, na specjalne życzenie klienta możemy wykonać blat bez otworu. Prezentowana umywalka posiada otwór na baterię.
Nasze meble są złożone i dostarczane w całości do klienta.

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość) - 51 x 120 x 39 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość) - 4 x 65 x 45 cm

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl