darmowy projekt

KOŁO Stelaż Technic GT do bidetu

Koło

Zapytaj o produkt

Cena:
zapytaj o produkt

KOŁO Stelaż Technic GT do bidetu

Podtynkowy stelaż do bidetu KOŁO Technic GT stanie się niezastąpionym elementem wyposażenia Twojej łazienki. Wykorzystanie wyjątkowo trwałych materiałow do jego budowy zapewni wieloletnie korzystanie. Dzięki specjalnej budowie, stelaż można zamontować zarówno na profilach montażowych jak również bezpośrednio na ścianie łazienki. Bardzo łatwo go zamontować - wystarczy do tego jedna osoba i minimum narzędzi. Wbudowane w stelaż wsporniki dystansowe QuickFix zapewniają manpilację nimi w zakresie 360 stopni. Pozwala to na dużo prostszą instalację nawet w kącie łazienki. Podtynkowy stelaż do bidetu KOŁO Technic GT to funkcjonalność, która zachęca prostotą i oszczędnymi rozwiązaniami. Dlaczego iść na kompromis, jeśli możesz wygrać? Wybierz zwycięstwo już teraz i kup go!

 

Szerokość: 50 cm, wysokość: 113-133 cm. W komplecie: 2 uniwersalne śrubunki do podłączenia wody 1/2', kolano odpływowe DN50 z uszczelką, szpilki i nakrętki do montażu bidetu, instrukcja montażu. Możliwy montaż w narożniku.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl