darmowy projekt

Salon łazienek w Rudzie Śląskiej

Naszą działalność prowadzimy od 1997 r. w Rudzie Śląskiej. Oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową dla firm, zaopatrując w towary klientów z całego woj. śląskiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, w którym znajdą Państwo kompleksowy asortyment produktów niezbędnych do wyposażenia łazienki.

 

Zdjęcie kabiny prysznicowej w Salonie Łazienek w Rudzie Śląskiej

 

Szeroki wybór wyposażenia łazienkowego

Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klientów, które osiągamy poprzez wysoką jakość oferowanych produktów oraz miłą obsługę. Stale rozszerzamy ofertę, wzbogacając ją o nowe produkty - w bardzo atrakcyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco informować Państwa o naszej aktualnej ofercie.

 

Fachowa obsługa

Szanujemy o każdego naszego Klienta. Wiemy jak bardzo wymagającym i czasochłonnym działaniem jest remont łazienki. Dlatego też dbamy o pełną dostępność naszych towarów, aby do minimum skrócić czas potrzebny na zakup potrzebnego produktu. Fachowe doradztwo pracowników naszego sklepu, z pewnością pomoże Państwu znaleźć idealnie rozwiązanie technologiczne i designerskie.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl