darmowy projekt

Projekty łazienki Będzin

Darmowy projekt łazienki w Będzinie

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Projekt łazienki w Będzinie to propozycja wystroju dla niedużej blokowej łazienki, w której stworzono niepowtarzalny nastrój przy pomocy modnych ostatnio wzorów marokańskich. Cała stylistyka utrzymana jest w tonacjach bieli i wielu odcieni szarości przechodzących aż do antracytu. Naszą uwagę przyciąga dość znacznych rozmiarów wzorzysty blat z boczną półką, na którym ustawiono misę (MASSI - z powierzchnią easy clean) a pod nim zamieszczono pojemną szafkę z szufladami (Oristo). Uwagę przyciąga charakterystyczna bateria wysoka stojąca Omnires (kolekcja DARLIN). Aby powiększyć stosunkowo małą przestrzeń (4m2) w projekcie łazienki w Będzinie na ścianie zamontowano lustro wklejane, w którym odbijają się dwie dekoracyjne lampy wiszące (ITALUX). Przeważająca biel płytek gładkich i strukturalnych 30x90 cm, rektyfikowanych stanowi doskonałe tło dla zaproponowanych dekoracji nadając całej stylizacji nietuzinkowego charakteru. W łazience znalazły swoje miejsce sprzęty z dobrej półki krajowych producentów. W rogu usytuowana została kabina Eos 90x90 cm polskiego producenta Radaway. Kabina posiada możliwość składania drzwi na obie ścianki co umożliwia otwarcie przestrzeni kabiny, zwłaszcza w przypadku zastosowania odpływu liniowego. Pokazana w projekcie w Będzinie deszczownica z termostatem Omnires pozwoli nam zrelaksować się po trudach każdego dnia. Wc miska wisząca to również produkt firmy massi - Decos rimless z deską wolnoopadającą typu - slim. Wiszące wc zostało wydzielone przez dekoracyjne elementy paskowane, nadając całości nietuzinkowego charakteru.

Jeżeli spodobał się Państwu nasz projekt łazienki w Będzinie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 32 244 21 97 . Zapraszamy osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz soboty od 9.00 do 13.00, dojazd zajmie Państwu nie więcej jak kilkanaście minut a w ciągu 24 h przygotujemy dla Państwa projekt wizualizacji 3D Waszych marzeń i to bez pobierania żadnych odpłatności.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl