darmowy projekt

Stojące

Sortuj:   Nazwa A-Z   Data dodania
Cersanit  Kompakt Carina z deską

Cersanit Kompakt Carina z deską

Cersanit

KOŁO Miska WC Kompakt IDOL odpływ pionowy

KOŁO Miska WC Kompakt IDOL odpływ pionowy

Koło

KOŁO Miska WC Kompakt Rekord

KOŁO Miska WC Kompakt Rekord

Koło

KOŁO Miska kompaktowa NOVA PRO dla osób niepełnosprawnych

KOŁO Miska kompaktowa NOVA PRO dla osób niepełnos ...

Koło

KOŁO Zestaw WC kompakt STYLE

KOŁO Zestaw WC kompakt STYLE

Koło

Roca Miska WC Kompakt Gap Square Rimless

Roca Miska WC Kompakt Gap Square Rimless

Roca

Roca Miska WC Kompakt Nexo

Roca Miska WC Kompakt Nexo

Roca

Cersanit kompakt WC odpływ warszawski z deską slim wolnoopadajacą

Cersanit kompakt WC odpływ warszawski z deską slim ...

Cersanit

Sapho kompakt WC z deską wolnoopadającą

Sapho kompakt WC z deską wolnoopadającą

Sapho

Roca Kompakt Debba

Roca Kompakt Debba

Roca

Cersanit Facile z deską

Cersanit Facile z deską

Cersanit

Cersanit  Kompakt Parva z deską

Cersanit Kompakt Parva z deską

Cersanit

Cersanit  Kompakt Merida z deską

Cersanit Kompakt Merida z deską

Cersanit

KOŁO Miska WC Kompakt SOLO

KOŁO Miska WC Kompakt SOLO

Koło

Kompaktowe stojące WC - klasyka w nowoczesnym wydaniu

CERSAIE to największe targi w branży ceramicznej i wyposażenia łazienek. Przeglądając ofertę proponowaną w Bolonii przez większość światowych producentów, dostrzec można jeden ważny element, kompaktowe zestawy sedesowe. Prosty fakt świadczący o tym, że bez względu na modę i trendy architektoniczne, wc stojące ma się niezmiennie dobrze.

Poczciwy sedes w wersji kompaktowej nadal cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Ten prosty fakt wymusza na producentach, proponowanie nowych rozwiązać w ponadczasowej konwencji.

 

Zalety muszli stojącej

Stojące muszle sedesowe to najprostsze i najbardziej funkcjonalne urządzenia w toalecie. Łatwość montażu, który można wykonać bez pomocy fachowca to jedna z podstawowych zalet. Z bogatej oferty rynkowej każdy wybierze i dopasuje odpowiedni dla siebie model. Jedną z ważnych zalet jest stosunkowo łatwe dostosowanie stojącej muszli do warunków technicznej infrastruktury pomieszczenia. Stojący zestaw kompaktowy nie wymaga specjalistycznego osprzętu instalacyjnego. Zazwyczaj w celu połączenia z podłożem wystarczą dwie śruby.

Osoby z ograniczonym budżetem remontowym z dużym spokojem mogą przebierać w bogatej ofercie i wybrać optymalne rozwiązanie. Nasza Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów ma w ofercie wiele ciekawych propozycji w różnych przedziałach cenowych. Fachowe doradztwo, na które możecie Państwo liczyć, będzie pomocne w dokonaniu najlepszego wyboru.

 

Zalety aranżacyjne dla małych i dużych pomieszczeń

Stojące zestawy kompaktowych wc to najbardziej uniwersalne rozwiązanie stosowane zarówno w aranżacji nowych pomieszczeń łazienkowych jak i w obiektach remontowanych. Często uwarunkowania przestrzenna narzucają nietypowe rozwiązania, zwłaszcza w małych pomieszczeniach. W wielu mieszkaniach spotykane jest rozwiązanie z oddzielnym pomieszczeniem na łazienkę i ubikację. W takim przypadku stojący zestaw kompaktowy jest rozwiązaniem stwarzającym jak najmniej problemów.

Duże łazienki jak również coraz modniejsze pokoje kąpielowe dają projektantom spore możliwości ciekawego zagospodarowania powierzchni. Funkcjonalność pomieszczenia to także funkcjonalne spersonalizowane urządzenia w nim zastosowane. Stojące sedesy kompaktowe często występują w wersji zsynchronizowanej kształtem z umywalkami i innymi sprzętami. Takie rozwiązana stosuje wielu producentów. Jest to bardzo duże ułatwienie, tak dla projektantów jak i dla osób dokonujących samodzielnego wyboru i zakupu.

 

Opis zalet produktu Kompakt Carina z deską

Kompakt Carina jest propozycją typowego nowoczesnego kompaktu. Model ten wyposażona jest w ceramiczny zbiornik wody. Zestaw jest utrzymany w konwencji prostokąta, wnętrze miski bezkołnierzowe. Doprowadzenie wody do zbiornika boczne, odprowadzenie poziome. Prostokątna muszla z technologią CleanOn. Spłukiwana woda obejmuje całą wewnętrzną powierzchnie. Zbiornik na wodę posiada regulację spłukiwania w wariantach 3-6 l i 2-4 l. W komplecie jest wolnoopadająca deska sedesowa wykonana z duroplastu. Duroplast jest nowym rozwiązaniem stosowanym w deskach sedesowych. Montaż i demontaż deski można wykonać używając do tego specjalnego "klipsa". Połączenie wszystkich elementów daje Państwu łatwy w montażu nowoczesny, estetyczny, wygodny i bezpieczny zestaw kompaktowy.

 

Sapho kompakt wc z deską wolnoopadającą

Subtelny owalny kształt miski z prostokątnym ceramicznym zbiornikiem na wodę. Zbiornik posiada oszczędny system spłukiwania dual. Mechanizm pozwala na dwa warianty wielkości spłukiwania: 3, 5 i 5 l wody. Dopływ wody do zbiornika jest dolny. Miska wyposażona jest w tylny poziomy odpływ. Opcjonalnie można wykonać podłączenie dolne, pionowe, używając do tego celu kolanka. W zestawie jest w woolnoopadająca deska sedesowa. Deska wykonana jest z trwałego materiału - duroplast. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego tworzywa deska odwzorowuje ceramiczną powłokę. Kompakt Sapho jest bardzo dobrą propozycją łączącą w sobie ciekawy wygląd i wygodę montażową w nowych i remontowanych łazienkach.

Ogólne trendy aranżacyjne dotyczące wc stojącego i jego zalety na tle zestawów wiszących

Tradycyjne formy stojących zestawów kompaktowych to najwygodniejsze do aranżacji urządzenia funkcjonalne, niezbędne w każdej łazience. Wygoda, poczucie bezpieczeństwa i komfort to podstawowe zadanie jakie ma do spełnienia wc kompakt isedes. Spełnienie tych warunków w połączeniu z estetyką można bardzo łatwo osiągnąć instalując stojący zestaw kompaktowy WC. Łatwość instalacji nie wymagająca specjalistycznych zestawów montażowych jest bardzo istotnym elementem przemawiającym na korzyść takiego rozwiązania. Nowoczesne modele posiadają zwartą zabudowę, dzięki temu dobrze maskują wszystkie elementy, które takiego zabiegu wymagają. Przystępując do remontu łazienki lub urządzając ją w nowym obiekcie, dobrze jest zastanowić się nad przyszłym jej wyglądem.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami znajdującymi się w naszym sklepie internetowym. Różnorodność modeli i wzorów, którą posiadamy, będzie pomocna w podjęciu dobrej decyzji.

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl