darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki - Piekary Śląskie

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Nasi specjaliści zaprojektują dla Państwa wymarzoną łazienkę. Po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz rozmiarami łazienki jak również uzgodnieniu wyposażenia jakie ma się w niej znajdować, dopasowaniu cen zabieramy się do pracy aby zwizualizować projekt 3D nowej łazienki na miarę Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

 

Połączenie płytek z imitacją drewna z surową fakturą płytek ściennych pozwoliło uzyskać niesamowite połączenie. Zabudowana pralka oraz kabina prysznicowa bez brodzika dodają łazience elegancji.

 

Projekt łazienki w Piekarach Śląskich

Jeśli podoba się Państwu przedstawiony projekt, prosimy o kontakt z naszym salonem informując nas, który projekt podoba się Państwu najbardziej - na pewno przygotujemy projekt dopasowany do Państwa łazienki i oczekiwań.

 

Projekt łazienki Piekary Śląskie

 

Projekt łazienki w Piekarach Śląskich prezentuje zagospodarowanie dużej przestrzeni ( 8m2) w remontowanym domu z lat 70-tych, której projektant nadał charakter nowoczesnej i przestrzenej. W większości zastosowano matową, gładką biel, która wpsuje się w obecne trendy projektowania. Dominująca, gładka biel zestawiona została z płytką strukturalną 3D falą i płytką imitującą deskę tworząc modne, minimlistyczne połączenie ( kolekcja evo ceramika - White loft 25x75 i eco wood 20x120).

Uroku całemu wnetrzu dodaje duże wklejone lustro oraz długi blat wykonany z płytek drewnopodobnych, w którym umieszczono wpuszczaną konglomeratową umywalkę 80 cm marki Oristo a pod nią zawieszono szafkę również 80 cm z dwiema pojemnymi szufladami ( Wave 80 cm Oristo). W projekcie łazienki w Piekarach Śląskich obok szafeczki znalazła jeszcze miejsce funkcjonalna półeczka na zapasowe reczniki.

Projekt łazienki Piekary Śląskie demonstruje zastosowanie wpuszczanej wanny Exellent w obudowę wykonaną z płytek. Całość uzupełnia armatura Omnires - czterootworowa bateria wannowa Fresh i stojąca niska bateria umywalkowa z tej samej kolekcji Omnires Fresh.

Projekt łazienki w Piekarach Śląskich pokazuje rozmieszczenie odpowiedniego oświetlenia:

nad lustrem 2 szt ledowego punktowego oświetlenia ( Olivia Elita ) a na suficie 8 szt halogenów.

Jeżeli spodobał się Państwu nasz projekt łazienki w Piekarach Śląskich a mieszkają Państwo w : Brzozowice, Kamień, Szarlej, Brzeziny Śląskie, Józefka, Osiedle Wieczorka, Kozłowa Góra czy Bobrowniki zapraszamy do naszego salonu od poniedziałku do piątku od godz 9.00 do 17.00 i w soboty od 9.00 do 13.00 a nasi specjaliści stworzą projekt łazienki na miarę Waszych oczekiwań i marzeń. Na pierwszą konsultację nie muszą się Państwo umawiać, wystarczy nam dostarczyć wymiary swojej łazienki i po krótkiej konsultacji w ciągu kilku dni wykwalifikowani specjaliści stworzą projekt wizualizacyjny 3 D i to zupełnie za darmo, bez pobierania opłat i podpisywania skomplikowanych umów. W razie dodatkowych pytań prosimy o kntakt pod nr telefonów: 32 244-21-97 i 533-800-087.

 

Dzięki dogodnej lokalizacji naszego salonu łazienek z miasta Piekary Śląskie dojedziesz samochodem w niecałe 15 min! 

Odwiedź nas i odbierz darmowy projekt łazienki. 

Sprawdź projekty dla innych miast: KatowiceGliwice, ZabrzeChorzówPiekary ŚląskieŚwiętochłowiceMikołówTychy.

Nasze kategorie to: Wyposażenie łazienek,Płytki łazienkoweKabiny prysznicoweArmaturaMeble łazienkoweGrzejniki łazienkoweWannyUmywalki łazienkoweWCParawany nawannowe

 

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl - http://www.paulewicz.pl/upadlosc-konsumencka-zabrze/ - https://sunup.pl/pompy-ciepla-jastrzebie/