Darmowy projekt łazienki Tychy

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty łazienki?

Zadzwoń 32 244 21 97 i umów się na dogodny termin.

 

 

Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie lub dom w Tychach? Swoje nowe gniazdko wijesz w Śródmieściu, Wilkowyjach, Radziejówce lub Jaroszowicach? Odziedziczyłeś w spadku nieruchomość w Starych Tychach , a może na Urbanowicach czy Paprocanach i teraz zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń? Potrzebujesz porady w kwestii urządzenia wnętrza, sen z powiek spędza Ci mała łazienka, na którą nie masz pomysłu? Zależy Ci na tym, aby jednocześnie wytworzyć w niej wyjątkowy nastrój, a równocześnie zastosować jak największą ilość funkcjonalnych rozwiązań? Wiemy jak Ci pomóc! Fachową wiedzą oraz doświadczeniem w projektowaniu łazienek od lat dzielimy się ze swoimi Klientami stwarzając dla nich unikatowe rozwiązania.

 

 

Projekt - to od niego wszystko się zaczyna. W naszym salonie oprócz możliwości zakupu wyposażenia możesz także otrzymać projekt swojej łazienki marzeń - GRATIS! Zespół doświadczonych projektantów przygotuje dla Ciebie unikatowy projekt łazienki, zgodnie z Twoimi preferencjami i uwagami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszego salonu, w którym znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria do wyposażenia swojej nowej łazienki: płytki, umywalki, kabiny, wanny, meble, potocznie zwane geberity czy różne kompakty WC. Znajomość produktów pozwoli Ci podjąć decyzję o preferowanych przez siebie elementach wykończenia. Staramy się także nieustannie inspirować i pokazywać nowoczesne rozwiązania. Zapoznaj się z portfolio zrealizowanych przez nas dotychczas projektów łazienek, które wykonaliśmy w wielu śląskich miastach, w tym m.in. w Tychach. Zapamiętaj rozwiązania, które najbardziej przypadną Ci do gustu, a następnie podziel się z nimi z naszym gronem projektantów podczas konsultacji. Aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin spotkania zadzwoń pod numer 32 244 21 97. Czekamy na Twój telefon!

 

Odwiedź nas i odbierz darmowy projekt łazienki. 

Sprawdź projekty dla innych miast: KatowiceGliwice, ZabrzeChorzówPiekary ŚląskieŚwiętochłowiceMikołówTychy.

Nasze kategorie to: Wyposażenie łazienek,Płytki łazienkoweKabiny prysznicoweArmaturaMeble łazienkoweGrzejniki łazienkoweWannyUmywalki łazienkoweWCParawany nawannowe

 

© 2018 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl