darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Świętochłowice

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Połączenie szarych kolorów z elementami florystycznymi. Nowoczesne połączenie wanny z deszczownicą. Zastosowanie dużej umywalki łazienkowej daje szereg możliwości przyszłemu użytkownikowi.

 

Jeśli podoba się Państwu przedstawiony projekt, prosimy o kontakt z naszym salonem informując nas, który projekt podoba się Państwu najbardziej - na pewno przygotujemy projekt dopasowany do Państwa łazienki i oczekiwań.

 

PROJEKT ŁAZIENKI ŚWIĘTOCHŁOWICE

Projekt łazienki w Świętochłowicach prezentuje zagospodarowanie dosyć znacznej przestrzeni z oknem ( ponad 6m2) przeznaczone na pomieszczenie, w którym spędzamy znaczną część naszego czasu. Projektant zaproponował bardzo modną obecnie kolorystykę różnych odcieni szarości przy użyciu średniej wielkości płytek w formacie 25x75 cm ze zróżnicowaną fakturą. Płytki dekoracyjne 3D - fale, które łączą się tworząc efekt ciągłości wzoru zostały skontrastowane w tej kolekcji z żywymi wrzosowo-fioletowymi elementami florystycznymi nadając pomieszczeniu niepowtarzalny i oryginalny wystój. Szklane dekoracja z polami porośniętymi lawendą podobnie jak dekory faliste strukturalne łączą się z sobą dając wrażenie jednej wielkiej fotografii. Dekor wykonany został techniką zdjęcia pod szkłem, zatem wrażenia realistycznego obrazu są bardzo intensywne. Całość od góry odcina chromowa listwa dekoracyjna - dekor listwa szklana platinum, która nawiązuje do wszystkich elementów chromowych stosowanych w każdej łazience typu: baterie, wieszaki, elementy kabin prysznicowych czy parawanu nawannowego, który właśnie prezentuje projekt łazienki w Świętochłowicach.

 

Chętnie wybieranym materiałem na obudowy zaokrąglonych elementów typu obudowa wanny jest mozaika , która umieszczona na siatkach transportowych łatwo daje się dopasowywać do pożądanych kształtów. Doskonałe uzupełnienie kolekcji płytek stanowią gresy w formacie 60x60 położone na podłodze. Charakterystyczną ich cechą jest rektyfikowanie, które daje możliwość ułożenia ich w sposób tzw. 'bezfugowy' - co znaczy z możliwością zastosowania minimalnej fugi np. 1,5 mm. Małe fugi nie sprawią w przyszłości użytkownikom kłopotów z ich czyszczeniem. Dodatkowo lappatowana struktura płytek nada pomieszczeniu nowoczesnego i eleganckiego wyglądu.

 

Pomieszczenie w tym konkretnym przypadku projektu łazienki w Świętochłowicach zostało zagospodarowane tak aby uzyskać wrażenie dużej otwartej przestrzeni. Dla pogodzenia preferencji wszystkich domowników umieszczono w nim obszerną wannę model rima (Besco) 90x140 cm w połączeniu z parawanem nawannowym model ambition (Besco). Przez odstawienie ścanki w strefie kąpielowo-prysznicowej za pomocą płyty KG stworzono funkcjonalne, dekoracyjne wnęki, które posłużą zapewne za półki na kosmetyki.

 

Projekt łazienki w Świętochłowicach zawiera bardzo praktyczne rozwiązania z wykorzystaniem baterii podtynkowych, które ze względu na swoje minimalistyczne rozwiązania nie będą sprawiały trudności z utrzymaniem czystości a jednocześnie podkreślają nowoczesny charakter łazienki .

 

W projekcie łazienki w Świętochłowicach zostały umieszczone aż 3 meble łazienkowe marki Elita.

 

Dwa słupki o wymiarach 235x30x1500 mm zawierające w dolej części uniwersalny kosz na pranie oraz bardzo obszerna długa szafka podblatowa 1000 mm z dwoma pojemnymi szufladami. Na szafce umieszczono równie dużą wygodną umywalkę typu slim. Wklejone duże lustro w projekcie łazienki w Świętochłowicach ma za zadanie podkreślenie znacznej przestrzeni, a dekoracyjne chromowe oświetlenie typu LED ( Elita Olivia 49 wall ) zapewni odpowiednie punktowe oświetlenie wymagane przy lustrach. Projekt łazienki w Świętochłowicach musi również przewidywać zawieszenie odpowiedniego grzejnika. Należy pamiętać aby dostosować jego moc do powierzchni ogrzewanego pomieszczenia. Grzejnik marki Luxrad Kastor 50x70 cm w kolorze Silver ( z metalicznym szarym wykończeniem ) dobrze wkomponuje się w całość projektu i spełni oczekiwania użytkowników. Jeżeli podoba się Państwu Projekt łazienki w Świętochłowicach zapraszamy wszystkich do naszego Salonu na darmową wizualizację 3D. Czas dojazdu do Rudy Śląskiej - Nowego Bytomia z dzielnic Zgody, Lipin, Chropaczowa, Piaśnik, czy centrum to zaledwie kilka minut. Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby bezpłatnie, bez podpisywania zbędnych umów stworzyć swoją wymarzoną łazienkę przy pomocy naszych doradców na ekranie monitora. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego 32 244-21-97. Możecie Państwo przyjechać na wstępną konsultację z wymiarami swojej łazienki bez konieczności wcześniejszego umawiania. Nasi konsultanci czekają na Państwa w godzinach od 9 do 17 w tygodniu i od 9 do 17 w soboty. Opisany projekt łazienki w Świętochłowicach może stać się inspiracją dla Państwa w stworzeniu swojego własnego i niepowtarzalnego w naszym salonie.

Odwiedź nas i odbierz darmowy projekt łazienki. 

Sprawdź projekty dla innych miast: KatowiceGliwice, ZabrzeChorzówPiekary ŚląskieŚwiętochłowiceMikołówTychy.

Nasze kategorie to: Wyposażenie łazienek,Płytki łazienkoweKabiny prysznicoweArmaturaMeble łazienkoweGrzejniki łazienkoweWannyUmywalki łazienkoweWCParawany nawannowe

 

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl