darmowy projekt

Remonty łazienek w Świętochłowice

Darmowy projekt łazienki 

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Aranżacja łazienki jest nie lada wyzwaniem i bez pomocy specjalistów może okazać się przedsięwzięciem bardzo kosztownym.

Błędny stylizacyjne, techniczne czy zły dobór umeblowania powodują, że koszty remontu drastycznie wzrastają. Jak uniknąć błędów przy urządzaniu łazienki?
W ramach projektu remontu łazienki w Świętochłowicach wykonujemy kompleksowe usługi związane z rewitalizacją łazienki lub aranżacją nowego pomieszczenia. Na początek możemy zaoferować w naszym salonie łazienek wywiad na temat planowanego remontu. Nasi specjaliści przedstawią możliwości aranżacyjne łazienki na podstawie Państwa wytycznych. Następnie pomoże wybrać najlepsze wyposażenie łazienki, biorąc pod uwagę gabaryty pomieszczenia i możliwości rozmieszczenia urządzeń sanitarnych, kanalizacji czy układów elektrycznych. Nasi eksperci scalą Państwa oczekiwania z możliwościami, jakie daje omawiana łazienka. Po wypracowaniu konsensusu polecimy firmę remontową, która terminowo i fachowo wykona stworzony wspólnymi siłami projekt. Jak działa usługa remontu łazienek w Świętochłowicach?

Po pierwsze tworzymy projekt łazienki

W ramach naszej usługi wykonamy dla Państwa wizualizację łazienki, mając na uwadze takie zmienne jak wybór wyposażenia, mebli, sposób aranżacji czy nowinki technologiczne. Nasi eksperci polecą najlepsze rozwiązania techniczne do określonego pomieszczenia. Fachowi doradcy wybiorą z Państwem meble, urządzenia sanitarne, kabinę czy wannę. Następnie, według wybranego stylu aranżacyjnego i wybranego wyposażenia powstanie projekt. Wizualizacją jest dostępna w wersji 3D, aby oddała jak najbardziej realny wygląd przyszłej łazienki. Jednak stworzenie koncepcji łazienki to pierwszy etap całego remontu. Teraz należy wybrać wykonawców wymarzonego projektu.

Po drugie solidna firma remontowa

Jak wybrać odpowiednią ekipę do remontu łazienki? Zawsze zwracamy uwagę na referencje firmy remontowej. Staramy się zapoznać z portfolio, czyli prezentacjami wcześniej wykonanych projektów. Wybrana firma remontowa powinna dysponować sprzętem najnowszej generacji i odpowiednimi fachowcami. Za poszczególne prace powinni odpowiadać wyspecjalizowani pracownicy. Odpowiedni fachowcy znają również wszelkiego typu innowacje, nowinki techniczne i zasugerują alternatywne rozwiązania. Kto, jak nie fachowiec powinien wiedzieć, czy założone w projekcie rozwiązania można ująć lepiej? Profesjonalne doradztwo w ramach wykonywanego projektu to kolejny cecha, jaką musi mieć firma remontowa.

Po trzecie - dobra rada zawsze w cenie

W ramach naszej usługi remonty Świętochłowice świadczymy doradztwo przy wyborze fachowej ekipy remontowej. Nasza wieloletnia praktyka polegająca na współpracy z ekipami remontowymi powoduje, że możemy polecić solidnych wykonawców projektu w okolicy Świętochłowic. Pomożemy przy wyborze doświadczonych wykonawców, którzy wykonają założenia stworzonego projektu w sposób rzetelny, fachowy i terminowy. Dzięki temu unikną Państwo zbytecznych kosztów poprawek, przeróbek, reklamacji i straty czasu - przedłużający się remont.

Po czwarte - spójność projektu

Remonty łazienek Świętochłowice to usługa kompleksowa. Tworzymy projekt według wytycznych klienta, dobieramy wyposażenie i materiały budowlane uznanych marek (Cersanit, Ceramika Opoczno, Ceramika Paradyż czy Płytki Tubądzin). Następnie pomagamy przy wyborze fachowców od remontów łazienek, którzy zasugerują ewentualne zmiany techniczne w projekcie, doradzą innowacyjne rozwiązania oraz wykonają terminowo i fachowo remont. Dzięki kompleksowej usłudze w okolicy Państwa zamieszkania otrzymają Państwo spójny projekt i jego wykonanie na wysokim poziomie. Unikną Państwo wzrostu kosztów przez dojazd nieznanej ekipy remontowej z innego województwa czy nieprzewidzianych zmian w projekcie, ponieważ ktoś nie potrafi wykonać jego założeń.

Polecamy gorąco nasze kompleksowe usługi. Nasza siedziba mieści się w Rudzie Śląskiej w bliskim sąsiedztwie Świętochłowic, dlatego zapraszamy do odwiedzin salonu łazienek. Omówimy na miejscu wszelkie niezbędne problemy i zaoferujemy ich rozwiązania. Na wypadek wcześniejszych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

 

Organizacja usługi remontowej dla Państwa polega na omówieniu oczekiwań na miejscu w domu, udzieleniu porad przez fachowca, wykonaniu szacunkowego kosztorysu i wskazaniu na życzenie klienta potencjalnych, wiarygodnych wykonawców robót.  

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl - http://www.paulewicz.pl/upadlosc-konsumencka-zabrze/ - https://sunup.pl/pompy-ciepla-jastrzebie/