Projekt łazienki 5m2

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty łazienki?

Zadzwoń 32 244 21 97 i umów się na dogodny termin.

 

Darmowe projekty łazienek on-line

Tylko u nas bez zbędnych formalności usługa :

- wizualizacji 3D twojego wymarzonego projektu łazienki,

- drogą elektroniczną,

- bez wychodzenia z domu,

- w ciągu kilku dni,

- do odliczenia przy zakupie płytek z Twojej ostatecznej wersji.

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Nasi specjaliści zaprojektują dla Państwa wymarzoną łazienkę. Po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz rozmiarami łazienki jak również uzgodnieniu wyposażenia jakie ma się w niej znajdować, dopasowaniu cen zabieramy się do pracy aby zwizualizować projekt 3D nowej łazienki na miarę Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

 

Propozycja wizualizacyjna prezentuje zagospodarowanie niewielkiej - typowej przestrzeni blokowej w miejskim, loftowym stylu i ciekawej kolorystyce szarości oraz turkusu przełamanego rdzawymi elementami. Takie kolory w połączeniu z modnymi, matowymi, czarnymi dodatkami nadają tej łazience niepowtarzalny efekt. Płytki hiszpańskie 120x60 cm i 60x60 cm - koszt bazy 119 zł /m2.

Kolekcja dostępna również w odcieniach grafitu i granatu. Pozostałe sprzęty wyprodukowane zostały przez znanych, Polskich producentów.

 

 

 

© 2019 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl