darmowy projekt

Darmowy projekt łazienki Chrzanów

Czy wiesz że w naszym salonie wykonujemy darmowe projekty wizualizacyjne łazienki
- bez pobierania żadnych opłat ?


Zadzwoń 32 244 21 97 aby poznać szczegóły.
W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa profesjonalną prezentację wymarzonej łazienki i dogodnym czasie zapewnimy dostawę wybranych towarów, polecimy sprawdzonych na rynku fachowców jeżeli taka będzie potrzeba.

 

POMIAR W DOMU KLIENTA

 

Wprowadziliśmy dla Państwa wygody nową usługę - pomiaru łazienki przez naszego specjalistę.
Umów się na pomiar pod numerem 32 244 21 97.
Przy skorzystaniu z kompleksowej usługi zakupu w naszym salonie - koszty pomiaru będą Państwu zwrócone!

 

Zobacz pozostałe projekty

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej i eleganckiej łazienki wymaga nie tylko pomysłowości, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz. Korzystając z wsparcia ekspertów nie tylko otrzymujemy profesjonalny projekt wizualizacyjny 3D łazienki w kilku rzutach, ale przede wszystkim oszczędzamy własny czas i pieniądze. Brak profesjonalnego projektu zagospodarowania łazienki może spowodować, że konieczne będzie wykonanie licznych przeróbek oraz dodatkowych remontów.

 

Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie lub dom w Chrzanowie i teraz zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń? Potrzebujesz porady w kwestii urządzenia wnętrza, sen z powiek spędza Ci mała łazienka, na którą nie masz pomysłu? Zależy Ci na tym, aby jednocześnie wytworzyć w niej wyjątkowy nastrój, a równocześnie zastosować jak największą ilość funkcjonalnych rozwiązań? Wiemy jak Ci pomóc! Fachową wiedzą oraz doświadczeniem w projektowaniu łazienek od lat dzielimy się ze swoimi Klientami stwarzając dla nich unikatowe rozwiązania.

 

 

Projektowanie wizualizacyjne 3D łazienek w Chrzanowie

 

Chcesz zaprojektować łazienkę? Nie rób tego samodzielnie. Może nie udać Ci się odpowiednio rozmieścić sprzętów i akcesoriów (zwłaszcza kiedy pomieszczenie jest małe lub nieustawne).  

 

Zaprojektujemy dla Ciebie łazienkę 3D w specjalnym programie i na Twoje życzenie wprowadzimy poprawki do wizualizacji. 

Owszem, możesz skorzystać z darmowych programów do projektowania łazienki, jednak bez wiedzy na temat architektury wnętrz, nie zaaranżujesz funkcjonalnego wnętrza. 

Projekt, jaki dla Ciebie opracujemy bazuje na konkretnych pomiarach, więc jest dostosowany do wielkości i kształtu Twojej łazienki. 

 

Zdecyduj się na profesjonalną ekipę do projektowania łazienki w Chrzanowie! 

 

Już wiesz, że w przypadku projektowania łazienki potrzebna jest ogromna wiedza z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Nasza ekipa to doświadczeni profesjonaliści z kwalifikacjami. Nie ma dla nas wyzwań niemożliwych - zaprojektujemy nawet najbardziej nieustawną i niewymiarową łazienkę. 

W specjalnym programie do projektowania przedstawimy Ci online poglądowy obraz Twojej łazienki. Nasze działania obejmują kilka etapów. 

 

Projektowanie łazienki - etap I

 

Zaczynamy od rozmowy. To dzięki niej poznajemy Twoje wymagania i oczekiwania. Następnie oglądamy łazienkę i przeprowadzamy inwentaryzację, czyli dokonujemy wszelkich niezbędnych analiz podanych pomiarów.  

 

Planer i wizualizacja łazienki w 3D - etap II

 

Teraz pora na wstępny zarys łazienki. Przygotowujemy go w programie do projektowania. Tak powstaje planer łazienki i jej wizualizacja w 3D. To także moment, w którym nasz specjalista proponuje Ci materiały takie jak:

 

armatura, 

ceramika, 

meble łazienkowe. 

 

Ekspert podpowiada także, gdzie poszczególne spręty: wannę lub kabinę prysznicową. Na tym etapie możliwe są wszelkiego rodzaju poprawki. Zatem zgłaszaj swoje propozycje zmian - naniesiemy je na projekt wizualizacyjny 3D. 

 

Ostateczny projekt łazienki - etap III

 

Przyszła pora na gotowy projekt 3D. To w nim znajdują się wszystkie elementy wyposażenia, ale także wskazówki dla ekipy wykończeniowej. 

 

Dlaczego warto postawić na projektowanie łazienki?

Jeśli marzysz o funkcjonalnej i eleganckiej łazience, zaprojektuj ją z nami. Doskonale wiemy, że wszystkie elementy wystroju pomieszczenia powinny ze sobą współgrać. Programy do projektowania wnętrz, pozwalają nam uzyskać satysfakcjonujący efekt. Warto zdać się na nas. Dlaczego? Ponieważ:

 

uwzględniamy w naszych programach aranżację pomieszczeń małych lub nieustawnych - nasz program dopasuje wiele elementów do wnętrza, tym samym więc otrzymasz łazienkę dostosowaną do swoich potrzeb,

dostajesz gotowy projekt łazienki - nie zastanawiasz się więc jakie materiały wykończeniowe wybrać,

projektowanie łazienki wykonamy dla Ciebie za darmo, jeśli kupisz u nas materiały wykończeniowe i akcesoria do wyposażenia wnętrz, 

Twoja łazienka będzie dokładnie taka, jak pragniesz - wcześniej widzisz projekt, więc wiesz, czego się spodziewać, 

jeśli sobie zażyczysz zaprojektujemy dla ciebie łazienkę online, przesyłając dokumenty projektowe drogą elektroniczną (nie musisz więc wychodzić z domu).    

 

Dobierzemy elementy wyposażenia Twojej łazienki takie jak: płytki, armatura i akcesoria i przedstawimy w naszej wizualizacji. Pokażemy Ci wiele projektów, a Ty wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. 

 

Zaprojektuj swoją łazienkę w Chrzanowie - z nami to proste! 

 

© 2021 Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka Wyposażenie Łazienki Ruda Śląska Katowice Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Piekary Tychy Mikołów

realizacja: Silneo.pl - seo: Extraseo.pl